Rüyada Eşinle Sevişmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada eşinle sevişmek, helal ve doğru bir hayata sahip olunduğunu gösterir. Kişinin yaptığı seçimlerin kendisine hayır getireceğini ve hane içinde huzursuzluk yaratan durumların ortadan kalkacağını bildirir. Özellikle evli kişilerin eşleri ile fikir ayrılığına düştükleri yahut tartıştıkları bir konuda geri adım atarak orta yolu bulacaklarını, gerginliklerden uzak durarak yeniden birbirlerine olan sevgilerini, saygılarını göstereceklerini tabir eder. Bekar biri için karşısına çıkacak helal süt emmiş, haksızlığı sevmeyen, iyi anlaşabileceği bir kısmetle hayatını birleştirecek olmaya yorumlanır. Evlilikte aranılan mutluluğu yakalamaya yorulduğu gibi, hanede sıkıntılardan uzak, huzurlu bir hayat sürdürüleceğini tabir eder. Bu rüya kişinin çevresiyle de uyum içinde olduğunu ve herkes tarafından sevilen bir kimse olarak anıldığını bildirir.

Rüyada Eşini Başkasıyla Sevişirken Görmek
Bir yalanın ortaya çıkarılacağını, yalan söyleyen kişiyle tüm bağların koparılacağını tabir eder. Bu durum evli kimseler için eşlerinin yaptığı bir hata nedeniyle kısa süreli bir üzüntü yaşanacağını ancak kendisinden özür dileyen eşi affederek yeniden eski günlere dönüleceğini de tabir eder. Bekar kişiler için evlilik düşüncelerinde geri adım atacaklarını, mevcut beraberlikleriyle ilgili bir takım sorunlar yaşadıkları için karar vermekte sıkıntı duyacaklarını, bu meseleyi zamana bırakmalarının en doğrusu olacağını da işaret eder.

Rüyada Yabancı Biriyle Sevişmek
Girilecek bir ortaklıktan zararla ayrılmak yahut kandırılmak manasına gelir. Özellikle bu günlerde verilen kararlarda aceleci olmanın sonrasında kişiye hayal kırıklığı yaşatacağını hatırlatır. Bir uyarı olarak görülmeli, iş yapılmak istenen kimselere güvenmeden önce tüm şartları enine boyuna düşünerek hareket etmelidir. Bir anda heyecan duyulup, hevesle kalkışılan işlerin sonucunun istendiği gibi olmayabileceği konusunda uyarıcı bir rüyadır.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0

Benzer Konular


Üst