Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, aile saadetine, yakında bir bebeğiniz olacağına veya eşinizle aranızda geçecek huzurlu zamanlara işaret eder. Bu rüya yakında ailece mutlu olacağınız bir haber alacağınız anlamına da gelmektedir. Rüyada eşinin ikiz çocuklara hamile olduğunu görmek, birden fazla nimete ve güzel habere, başınıza gelecek art arda iyilik ve güzelliklere işaret eder. Gerçek hayatta hamile olan eşinizin doğurduğunu görmek ise yakında sağlıklı ve güzel bir bebeğe sahip olacağınız anlamındadır. Rüyada eşinin hamile olduğunu ve karnının büyüdüğünü gören kişinin eline bir miktar mal geçer. Bu rüya genellikle maddi zenginliğe delalettir.

Rüyada Eşinin Erkek Bebeğe Hamile Olması
Rüyada eşinizin hamile olduğunu ve erkek bebek doğuracağını görmeniz, büyük ve güzel bir havadis alacağınıza ve hemen olmasa bile hem sizi hem de ailenizi rahatlatacak güzel olaylarla karşılaşacağınıza delalet eder. Erkek bebek genellikle müjdedir. Bu rüyayı gören kişi, dünya hayatında neşeleneceği bazı olaylarla karşılaşır ve müjdeli haberler alır. Bu nedenle erkek bebeğe hamile olan eş, hemen olmasa bile zaman içinde çok mutlu olacağınıza ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza dalalet eder.

Rüyada Eşinizin Kız Çocuğuna Hamile Olması
Kız çocuğu neşe ve mutluluktur. Dünya hayatının güzelliklerine ve eğlencesine, rahatlığa ve afiyete, sağlık içinde bulunmaya, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Bu rüyayı gören kişi beklediği önemli bir olayda kendisini rahata ulaştıracak güzel haberler alır ve hayatında olumlu değişiklikler meydana gelir. Bazen de bu rüyayı gören kişinin gerçek hayatında da bir kız çocuğu olur.
 

Benzer Konular


Üst