Rüyada Eşinin Evlendiğini Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada eşinin evlendiğini görmek, bazı alimlere göre aile hayatınızda yaşanılacak huzursuzlukların ve bazı atışmaların habercisidir. Bazı tabirciler içinse bu rüya evliliğinizin daha da sağlamlaşacağını ve karı koca arasındaki sevgi ve saygının artacağını göstermektedir. Rüyanızda eşinizin en yakın arkadaşınızla evlendiğini görmek, eşinizin yapacağı bir günaha veya evlendiği kişinin yuvasında huzurunun bozulmasına işarettir. Rüyada eşini kendisi evlendiren kimse, aile huzurunu sağlamak için elinden gelen her şeyi yapar ve mutlu bir yuva oluşturabilmek için çeşitli zorluklara katlanır. Rüyada eşinin tanımadığınız bir kadınla evlendiğini görmeniz, bazı sıkıntılar yaşayacağınıza ve bu sıkıntılardan ailenizin de mutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada Evlendiğini Görmek
Rüyasında bekar bir kimsenin evlendiğini görmesi, gerçek hayatta da kısmetinin açılmasına ve yakın zamanda istediği gibi birisi ile evlenmesine işarettir. Rüyada evli birisinin evlenmesi, istek ve arzulara kavuşmaya ve her türlü zorluktan kurtulmaya delalet eder. Rüyasında istemediği birisi ile evlenen, dünya hayatında birtakım zorluklar yaşar.

Rüyada Nikah Kıydığını Görmek
Rüyasında aşık olduğu kişi ile nikah kıymak, murada ermeye, her türlü üzüntü ve meşakkatten kurtulmaya, kişinin dualarının kabul olmasına, gerçek yaşamında da mutlu olup, istediği kişi ile evlenmesine işarettir. Dünyada bir adama aşık olan kimse, bu rüyayı görse, o kişinin gelip kendisine açılacağına ve aşkını ilan edeceğine yorumlanabilir. Rüyada nikah dairesi görmek, herhangi bir konuda, istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine, maddi manevi her konuda başarı elde etmeye, hamileliğe veya evliler için hayırlı bir evlada sahip olmaya delalet eder.
 

Benzer Konular


Üst