Rüyada Erkekle Yatmak

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada erkekle yatmak çok farklı anlamlara gelir. Bekar bir bayanın tanımadığı bir erkekle yatması beklenmedik bir evlenme teklifi alacağına, yapacağı evlilikte mutlu bir yuva sahibi olacağını bildirir. Evli bir kadının yabancı bir erkekle yatması ise akraba çevresinde oluşan kıskançlıkların, kişinin maddi rahatlığı nedeniyle kendisini çekemeyen insanların olduğunu ifade eder. Aynı zamanda kurulan hayallerin sadece vakit kaybı olduğunu, gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalan rüya sahibinin elindeki imkanlar çerçevesinde yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına tabir edilir. Bir erkeğin başka bir erkekle yattığını görmesi ise aile ve akraba çevresinden birinin gösterdiği iyi niyet ve yaptığı maddi fedakarlıklar sayesinde her türlü sorundan kısa sürede kurtulmak ve ferahlamak anlamındadır.

Rüyada Bir Erkekle Beraber Olmak
Bekar kadınlar için istemeden de olsa günaha gireceklerine veya birine haksızlık yapacaklarına, inançlarından tavizler verecekleri bir dönemden geçecekleri için maneviyatlarında zayıflıkların ortaya çıkacağına alamettir. Evli bir kadının eşi dışında bir erkekle görmesi ise ahlaken zayıf kimselerin attığı iftiralar veya bu kimselerin söyledikleri yalanlar yüzünden aile içinde istenmeyen durumlar yaşayacaklarına, kendilerini ispat etmek zorunda kalacakları bu süreçte duygusal ve psikolojik olarak yıpranacaklarını işaret eder.

Rüyada Bir Erkekle Uyumak
Yer yatağında tanıdığı bir erkekle uyuduğunu gören kimselerin karşısında yeni bir fırsat çıkar, hayırlı kapılar açılır. Yüksek bir yatakta uyuduğunu görmesi ise iş konusunda zirveye çıkacağı ve arkasında sürekli olarak kendisini destekleyen birinin olacağını bildirir. Erkeğin erkekle uyuduğunu görmesi eski bir arkadaşla yaşanacak küslüğün, kırgınlığın bir müddet devam edeceğini, bu kimseyle yeniden barışılsa dahi eskisi gibi olunmayacağını delalet eder.
 

Benzer Konular


Reklam

Üst