Rüyada Erkekle Öpüşmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada erkekle öpüşmek, olumsuz bir gelişmeye ve kişinin üzüntü duyacağı bir haber alması olarak yorumlanır. Rüyada erkekle öpüşen kişi aynı zamanda hayatına girecek yeni bir kişi ile yakınlık kuracak veya dost olacak demektir. Bazı yorumlara göre kişinin çevresinde iyi kalpli ve uzun yıllar süren dostlara sahip olduğu anlamına da gelir. Rüyasında tanıdığı bir erkekle öpüşen kimse o kişiyi yakın bir zamanda görür ve eğlenceli zamanlar geçirir. Rüyasında eşini ya da sevgilisini öpen bir bayan ise güzel bir hediye ya da sevinç duyacağı bir haber alır ve aşk tazeler. Rüyada tanınan bir erkeği öpmek genellikle hayırlı haberlere ve olumlu gelişmelere yorumlanırken, tanınmayan bir erkeği öpmek ise sıkıntılı ve üzücü durumlara tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Bir Erkeği Öpmek
Kişinin tüm muratlarının, arzularının ve dualarının kabul olacağına işarettir. Rüyada yaşlı birini öpmek kişi için hayırlı sonuçlanacak bir girişime, büyük bir sevaba ve hayır duası almaya delalettir. Yaşlı bir erkeği öpmek yerine arkasını dönüp ondan uzaklaşan kişi ise kendisine yapılan iyiliklere karşılık vermeyen, bencil bir kimsedir. Çirkin ve yaşlı bir kimseyi öpmek ise zarara uğranılacağına yorumlanır.

Rüyada Bir Erkeği Ağzından Öpmek
Yüklü miktarda paraya kavuşulacağına ve gelir getiren iş ortaklıkları kurulacağına, aynı zamanda da rüyada ağzından öpülen kişi tanıdıksa, gerçek hayatta da o kişinin ağzından alınacak güzel ve hayırlı bir habere işaret eder. Ağızdan değil de yanaktan öpüyorsa o zaman alın teri ile kazandığı paranın artacağına ve daha müreffeh bir hayata kavuşulacağına da tabir edilir.
 

Benzer Konular


Reklam

Üst