Rüyada Erkek Yeğen Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada erkek yeğen görmek, kendi kararlarını almak konusunda zayıf davranan ve inisiyatif kullanamayan rüya sahibinin başkaları tarafından kolaylıkla etkilendiğini ve yönlendirildiğini, gitmek istediği yönü ve yolu bulmak konusunda çelişkiler yaşadığı gibi, aile desteği sayesinde içinde bulunduğu karmaşık durumlardan kurtulacağını bildirir. Genel olarak kişinin hayatında kendisine her zaman kol kanat gerecek bir aile büyüğünün veya yakın arkadaşın varlığına alamet olan rüya, kişinin tüm ömrü boyunca her işinin sevdikleri tarafından destekleneceğini, önemli bir karar aşamasında ise sevdiği bir kimsenin kendisine doğru seçeneği göstererek çok büyük bir yardım alacağını delalet eder. Duyguların kontrol altına alınacağı ve fevri davranışlar yerine daha akıllıca hareket edileceğini de bildirir.

Rüyada Erkek Yeğen Sahibi Olmak
Çetrefil bir durumdan başarıyla çıkmak, bir kazadan burnu dahi kanamadan kurtulmak anlamına gelen rüya, kişinin şansının yaver gittiği ve sorunların yanına uğramadan, her adımını güven içinde atacağı bir dönem geçireceğini bildirir. Erkek yeğen sahibi olmak müjdeli güzel bir haber sonrasında yapılacak kalabalık bir kutlamaya, eğlenmeye, daha hareketli bir hayata sahip olmaya ve sık çıkılan yolculuklara da alamet eder.

Rüyada Erkek Yeğenle Küsmek
İşyerinde amir veya yönetici bir kimseyle çıkacak bir tartışmanın kişinin iş değişikliği yapmasına kadar uzayacağına, radikal bazı değişikliklerin yapılacağı ya da önemli kararların alınacağı bir yol ayrımına alamet eder. Gayrimenkul alımında çıkacak bir soruna ya da son anda satın almaktan vazgeçileceğine, borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına da delalettir.
 

Benzer Konular


Reklam

Üst