Rüyada Dolma Kalem Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dolma kalem görmek, kişinin yapacağı çok verimli, geleceğe katkısı büyük bir anlaşmanın işaretidir. Özellikle iş alanında kendi iş yerini açmak isteyen veya kısa süre önce iş yeri açan kişilerin karşılarına çıkacak bir kişi sayesinde yeni anlaşmalar yaparak kısa süre içinde işlerini büyütme fırsatı bulacaklarına delalet eder. Yakın gelecekte rüya sahibinin ardından şan ve şöhret dolu unvanlar kalacağını, bir anda iyi bir konuma gelerek pek çok kimsenin imrendiği bir hayatı elde edeceğini de bildirir. Dolma kalem evlilik ve nikah anlamına da gelir ve bekar kişiler için ya da boşanmış kimseler için ani bir nikahla yeniden dünya evine gireceklerini de işaret eder. Eğitim alanında da başarılı bir kariyere ve eğitim hayatına yorulan rüya genellikle kişinin başarılarla dolu, gurur verici bir hayata sahip olacağının müjdesini verir.

Rüyada Dolma Kalem Satın Almak
Mevcut işinde mutsuz olan kimselerin yeni bir iş hayatına atılmak için koşulları zorladığına ve ansızın çıkacak bir fırsatla beraber istedikleri işi kuracaklarına alamettir. Geleceğe dönük ya da işleri büyütmeye yönelik atılan adımlar, yapılan yatırımlar kişi için çok büyük gelişmeler olarak var olur. Alim bir insan olmaya, işinin ehli olarak anılmaya, akademik bir kariyere veya uzun yıllar sürecek eğitim hayatına da işarettir.

Rüyada Dolma Kalem Kırmak
Yanlış bir hamle sonucu kişinin elinde olan bir şansın ters döneceğine işarettir. Genellikle üzüntü verecek bir karar almaya ve sonrasında yaşanacak pişmanlıkla beraber maddi anlamda da kayıplar yaşanacağına delalettir.
 

Benzer Konular


Üst