• Haftalık Video Serisinden Yeni Videomuz Yayımlandı İzlemek İçin Tıklayın Uluburun Batığı

Rüyada Davul Sesi Duymak

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada davul sesi duymak, kendisinden hayır beklenmeyecek, eli dar sadece kendi menfaatini düşünen bu uğurda dostlarını dahi çok kolay harcayacak, zalim ve kötü bir kişinin varlığına alamet eder. Kendisinden ve yaptıklarından haz edilmeyen, konuşmaları ile insanlara rahatsızlık veren, onlar tarafından itici bulunan bir kimse ile açıklanır. Rüyada davul sesi duymak, aynı zamanda toplumun en üst tabakası olan yani elit olarak adlandırılan sınıfa ve bunların şaşalı hayatına işaret eder.

Rüyada Davul Çalındığını Görmek
Rüyada davul çalındığını görmek, güzel gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak bazı fırsatlar elde edeceğine, bu sayede başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına işaret eder. Güzel ve kişiyi yüceltecek sözler işitileceğine alamet eder.

Rüyada Davul Görmek
Rüyada davul görmek, rüyayı gören kişinin güler yüzlülüğü, içten ve saygılı oluşu, hak yolundan gitmesi, adaletli davranması, herkese sevgi ile yaklaşması sayesinde çevresi tarafından çok seviliyor olduğuna ve etrafında sürekli insan olması sayesinde hiç yalnızlık yaşamadığına rivayet edilir.

Rüyada Davulcu Görmek
Rüyada davulcu görmek, insanlar arasında gidip gelen bir elçiye işaret eder. Kişiler arasında köprü kurmaya ve onları bir araya getirmeye çabalayan bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Arabulucu olarak da adlandırılabilecek bir kişiye tabir edilir.

Rüyada Davul Çalması
Rüyada davul çalması, rüya sahibinin geleceği için bazı planlarının ve projelerinin olduğuna ve bunları gerçekleştirmek için doğru zamanı beklediğine işaret eder. Kişi, fikirlerinin olgunlaşmasını ve onlardan tam emin olmayı bekliyor demektir.
 

Benzer Konular


Üst