Rüyada Çiçek Almak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Genel anlamı esenlik dolu günlerin başlangıcı olan rüyada çiçek almak sıkıntıların sol bulacağı ve artık daha huzurlu, daha mutlu günlerin başlayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hem kısmetinin hem de şansının açılacağı şeklinde işaret olarak kabul edilen bu rüya, kişinin aldığı kararlardan pişmanlık duymayacağı ve daha mutlu günlere adım atmaya başlayacağı şeklinde de yorumlanabiliyor. Hem maddi hem de manevi anlamda kişinin mutluluk dolu günlere yelken açacağı bir dönemin başlangıcı olarak kabul edilir.

Rüyada Beyaz Çiçek Almak
Beyaz temizliği ve saflığı sembolize eden bir renktir. Rüyada beyaz çiçek almak ise iyi niyetli insanlarla karşılaşma ya da rüyayı gören kişinin son derece iyi niyetli olduğu şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre rüyada beyaz çiçek almak, rüyayı gören kişinin hayır duası alacağına delalettir.

Rüyada Kırmızı Çiçek Almak
Kırmızı yoğun sevginin sembolü olduğundan rüyada kırmızı çiçek almak kişinin hayatına onu çok sevecek ve el üstünde tutacak bir kişinin gireceğine yorumlanır. Hayatındaki kişinin onu çok sevdiğine ve yaşamı boyunca da sevmeye devam edeceğine dair yorumlar da mevcut.

Rüyada İşyerinde Çiçek Almak
Kişinin rüyasında işyerinde çiçek aldığını görmesi, iş yaşamında sevildiği anlamına gelir. İş amacıyla görüştüğü kimselere karşı iyi niyetli olduğu ve bu iyi niyetin o kişiler tarafından da bilindiği anlamına gelir. Bu nedenle rüyada işyerinde çiçek almak iş yaşamına dair kişinin saf ve iyi niyetli olduğuna işaret olarak kabul edilebilir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Benzer Konular


Üst