Rüyada Çarpıldığını Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada çarpıldığını görmek, tüm tabirlere göre hayra alamet değildir. Rüyada cin çarptığını görmek, günah işlemeye yorumlanır. Rüyada kendisini bir cin çarptığını ve olmadık şekle girerek çırpındığını görmek, faiz ve haram yemeye, büyücülükle uğraşmasına, kişinin kötü amellerine işaret eder. Bir rivayete göre rüyada çarpıldığını görmek; bütün işlerin alt üst olacağına ve düzenin bozulacağına yorulur.

Rüyada çarpıldığını görmek, genellikle kişiye uyarı niteliğinde rüyadır. Adağı olan bir kimsenin rüyasında çarpılıp tökezleyerek yürüdüğünü görmesi o kişinin adağını yerine getirmesi gerektiğine işarettir. Rüyada çarpılmak, İslami bir tabire göre de; din yönünden hileye, günahkâr olmaya veya yanlış işleri yapmaya yorumlanır.

Rüyada Cin Çarpması Görmek
Rüyada cin çarpması görmek, cin çarptıktan sonra yere düşmek; maddi anlamda elinize geçecek haram paraya, rüşvet almaya yorumlanır. Ayrıca bu rüyayı gören kimsenin, haram kılınan büyücülük ile uğraşan kişilerden zarar göreceğine bir uyarıdır.

Rüyada Birinin Çarpıldığını Görmek
Rüyada birinin çarpıldığını görmek, rüya sahibinin yakınlarından birinin yanlış işler yaptığına, doğru yolu bulmak için kendisinden yardım isteyeceğine yorumlanır. İlişki içinde bulunduğunuz veya yeni tanışacağınız kişilere karşı temkinli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Herkesi Çarpılmış Görmek
Rüyada herkesin çarpılmış, tanınmayacak halde ve perişan olduğunu görmek, çevrenizdeki insanların kötü işler peşinde olduklarına bu insanlarla beraber oluşunuzun size hiçbir hayır ve saadet getirmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Ağzının Çarpıldığını Görmek
Rüyada ağzının çarpıldığını görmek yine uyarı yüklü bir rüyadır, rüyayı gören insanın ağzından çıkan kötü sözlerden dolayı sorunlar yaşayacağına, durumunun kötüleşeceğine yorumlanır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Benzer Konular


Üst