• Haftalık Video Serisinden Yeni Videomuz Yayımlandı İzlemek İçin Tıklayın Uluburun Batığı

Rüyada Çamaşır Katlamak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada çamaşır katlamak rüya sahibinin karışık, düzensiz ve sıkıntılı süren hayatının düzene girmesine, iş hayatındaki ve ikili ilişkilerdeki problemlerin çözüleceğine işarettir. Rüyada çamaşır katlamak aynı zamanda maddi kazanç sağlayacağınıza ve bu kazançla bir mal sahibi olacağınıza da delalettir.

Rüyada İç Çamaşırı Katlamak
Sevinçli haberler alacağınıza, orta yaşlı ve sıcakkanlı yaşlı bir kadının dostluğuna, ticari faaliyetlerinizin gelişeceğine, temiz ve helal kazanca işarettir. Aynı zamanda bu rüya evliyseniz hayırlı evlat sahibi olacağınıza, yüksek mertebelere geleceğinize, bekarsanız hayırlı ve temiz kısmetinizin olacağına ve huzurlu, mutlu bir evlilik gerçekleştireceğinize işarettir.

Rüyada Pantolon Paçası Katlamak
Rüya sahibi bekar bir bayansa ahlaki yönden sağlam, özgüveni yerinde ve zengin bir kişiyle evlilik yapacağı anlamını taşır. Rüyayı gören kişi evlenip boşanmış bir erkekse maddi durumu yerinde, utangaç ve ahlaklı bir bayanla tekrar evleneceğine şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi evli bir erkekse bu kişinin maddi gücünün artacağına ve iş hayatındaki projelerinin kendisine başarılar sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Elbise Katlamak
Rüya sahibinin herhangi bir konuda kayıplar yaşadığına fakat bu kaybı hayra çevireceğine ve mal sahibi olacağına ve arzuladığı itibarı kazanacağına işarettir. Rüya sahibinin kaybettiği maddi olanakları tekrar kazanacağına ve mal sahibi olacağına delalettir.

Rüyada Gömlek Katlamak
Rüya sahibinin salih söz sahibi bir kişi olacağına ve sözlerinin muhatabı kişiler tarafından saygı göreceğine, zengin bir kişiyle tanışıp onunla gönül ilişkisine gireceğine ve sonunda bu kişiyle evleneceğine, evlendiği bu zengin kişinin iş hayatını birlikte idare ettireceğine şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Benzer Konular


Üst