• Haftalık Video Serisinden Yeni Videomuz Yayımlandı İzlemek İçin Tıklayın Uluburun Batığı

Rüyada Ayakkabı Aramak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Genel olarak rüyada ayakkabı aramak planlanan bir seyahatin iptaline delalettir. İptalin sebebi rüya sahibinin kendi isteği veya çeşitli aksaklıklar olabilir. Ayakkabı çifti aranıyorsa eğer bu rüya sahibinin hayatının düzene oturması için biraz çaba sarf etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Ayakkabı Giymek
Rüyada ayakkabı aramanın aksine ayakkabı giymek, kişinin istediği seyahate kısa bir süre içerisinde çıkacağına işarettir. Hayırla tabir edilen rüyada, kişinin seyahati üzerine isteklerinin gerçekleşeceği müjdelenir.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek
Genel olarak rüyasında ayakkabısını kaybeden kişi, uzun zamandır yakındığı rahatsız ortamların, huzurlu bir hale bürüneceği ile müjdelenir. Gerek hane içerisindeki sorunların gerekse çalışma ortamındaki huzursuzlukların son bulacağı tabir edilir.

Rüyada Ayakkabı Bulmak
Rüya sahibinin hayatında verimli, aydınlık bir dönemin başlayacağına işaret eden rüyada ayakkabı bulmak, bulunan ayakkabının eskiliğine göre de bazı anlamlar taşır. Yeni bir çift ayakkabı bulmak rüya sahibinin hayatına vefalı ve güzel ahlaklı dostlukların gireceğini, eski ya da yıpranmış ayakkabı bulmak ise kişinin lehine olacak gelişmeleri işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Dükkanına Gitmek
Aceleci bir sürecin habercisidir. Rüya sahibinin alacağı kararlarda dikkatsiz olmasına ve bu sebeple kendini istemediği durumların içerisinde bulabileceğine delalettir. Rüyasında ayakkabı dükkanına gittiğini gören kişinin bu dönemde karar vermesi gereken durumlar var ise sakin ve akılcı yaklaşımlar sergilemesi önemlidir. Başka bir tabire göre ise rüya sahibinin elde edeceği başarı ve mutlulukların kalıcı olmayacağı rivayet edilir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Benzer Konular


Üst