Rüyada Antika Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada antika eşya görülmesi hayatın düzenli bir şekilde ilerlemesine, rüya sahibinin düzeninin oturacağına ve böylelikle gelir sahibi olarak bir daha dara düşmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibi kişinin huzurlu ve keyifli günler geçirebileceği bir hayatı olduğu ve geleceğinin parlak olduğu da yorumlar arasında bulunmaktadır. Rüyada antika görmek aynı zamanda hayırlı ve mutlu haberlere ve sürpriz gelişmelere de işaret eder.

Rüyada Antika Halı Görmek
Rüyasında antika bir halı gören kişinin şanslı olduğu ve kısmetinin açık olduğu düşünülür. Dünya nimetlerinden yana gözünün hiçbir şeyde kalmayacağı söylenen bu kişilerin aile hayatlarında da herhangi bir eksikleri olmayacağı söylenir. Her şeyin fazlasıyla sahibi olan kişilerin bolluk içerisinde yaşayacağı rivayet edilir.

Rüyada Antika Saat Görmek
Rüyasında antika saat gören kişiler olumsuz olaylar ve hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Paranın kaybedilmesi, mutsuz olmak ve gelecekte yaşanacak olan kötü günler bu rüyanın yorumları arasında yer almaktadır. Ayrıca bu rüya, rüyayı gören kişinin huzurunun kaçacağına da yorumlanır.

Rüyada Antika Vazo Görmek
Rüyasında antika vazo gören kişinin yakın zamanda sevineceği ve mutlu olacağı bir arkadaşı ile karşılaşacağı söylenir. O arkadaşından büyük bir jest göreceği söylenen kişinin uzun zamandır yaşayamadığı duyguları yeniden yaşayacağı söylenir. Maddi ve manevi olarak dünyasının aydınlanacağı da bu rüyanın diğer yorumları arasında yer almaktadır. Bu rüya kişinin duygularının yoğunlaşacağına da delalet eder.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Benzer Konular


Üst