• 23 -24 Şubat Cumayı Cumartesiye bağlayan gece 02 - 04 saatlerinde Forumumuzda güncelleme ve bakım çalışmaları yapılacaktır tüm üyelerimiz ve ziyaretçilerimizin anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. İyi forumlar...

Rüyada Satın Almak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada satın almak, rüyayı gören kişinin aldığı şeye bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada satın alınan şey rüya sahibine hayır getirecek bir şey ise rüya sahibinin çalışma hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, üstün başarılar sergileyeceğine, mevkisinin artacağına delalettir. Rüyada satın alınan şey rüya sahibine hayır getirmeyecek bir şey ise rüya sahibinin çalışma hayatında ve aile yaşantısında ciddi sıkıntılarının olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Süt Satın Almak
Rüyada süt satın almak, rüyayı gören kişinin hanesine çok güzel bir haber geleceğine, aile içerisinde çok mutlu anların yaşanacağına, evliliğe, doğacak çocuklara, akıllı, uslu evlatlara delalettir.

Rüyada Ekmek Satın Almak
Rüyada ekmek satın almak, rüyayı gören kişinin çok vefakar bir dostunun olduğuna işarettir. Rüya sahibinin çalışma hayatında bazı problemlerle karşılaşacağı ve bu problemler sebebiyle ciddi boyutta zarara uğrayacağı bu sıkıntılı dönemi atlatmak için de dostundan bazı yardımlar isteyeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ev Satın Almak
Rüyada ev satın almak, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında çok güzel başarılara imza atacağına, bu başarılar sayesinde ciddi manada maddi kazanç elde edeceğine ve kişinin zenginleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Araba Satın Almak
Rüyada araba satın almak, rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen bir kimse olduğuna, insanların saygı duyduğu ve önemsediği bir kişi olduğuna ve huzurlu, utlu bir ömür geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada Çanta Satın Almak
Rüyada çanta satın almak, rüyayı gören kişinin çok saygın kimselerden, insanların değer verdiği kimselerden bazı kötü sözler işitmeye delalettir.

Rüyanızı Paylaşın!