Rüyada Otobüs Kullanmak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Kasvetli bir rüyada otobüs kullanmak rüya sahibinin geleceğe dair yaptığı çalışmalarda ya da aldığı kararlarda doğru olmayan yollara sapmaya işarettir. Çalışma ortamında yaşanan gerginlikler vesilesiyle kalıcı bir değişiklik yapılmak isteneceği tabir edilir.

Rüyada Otobüs Süren Birini Görmek
Bireysel kararlar almak konusunda eksiklik olduğuna işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin çevresindeki insanların söylediklerine, eleştirilerine çok kulak astığı için yanlış yaptığı ve yanlışlarının bile kendisine ait olmadığı bir hayat yaşadığı tabir edilir.

Rüyada Beyaz Otobüs Sürmek
Hayırla tabir edilen bu rüya, kişinin hata yapmak üzereyken vazgeçileceği rivayet edilir. Farklı yorumculara göre hararetlenen tartışmalı bir ortamın beklenmeyen bir şekilde normale döneceğine delalet kabul edilir.

Rüyada Otobüsün Bozulması
Rüyasında otobüsün bozulduğunu gören kişinin bu dönemde sağlığına dikkat etmesi ve varsa kontrollerini aksatmaması gerekebilir. Rüya tabircilerine göre sağlık problemlerinin baş gösterebileceğine rivayet eden bu rüya, endişe edilecek denli büyük sorunların habercisi değildir. Yalnızca önlem alarak atlatılabilecek hastalıklara işaret eder.

Rüyada Otobüs Yolculuğu Yapmak
Genel olarak olumlu tabir edilen rüyada otobüs yolculuğu yapmak, hayırlı bir ortama davet edilmeye alamettir. Davete icabet edildiğinde güzel gelişmelerin olacağı rivayet edilir.

Rüyada Otobüs Bileti Görmek
Rüya sahibinin çalışma ortamında yüklenmesi gereken yeni sorumluluklardan ötürü endişeleneceğine işaret eden bir rüyadır. Başka bir tabire göre kişinin kendini çok zor durumda hissetmesinden ötürü sorunlu şehir veya mekandan kaçmaya karar vermeye delalet kabul edilir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads