Rüyada Dudaktan Öpüşmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dudaktan öpüşmek, şehvetin ve zinanın, bazen de gönül ilişkilerinin bir göstergesidir. Tanımadığı bir kadınla veya adamla dudaktan öpüştüğünü gören kimse, dünya hayatına meyleder ve kendisini ahiretten ve onun gereklerinden tamamen uzaklaştırır. Bu rüya bazen de evlenmeye ve yuva kurmaya işaret eder. Özellikle evlenmek isteyen bir kadın için bu rüyası yakında çok seveceği ve kendisini de çok seven bir adamla karşılaşıp onunla evlenmesine ve birlikte uzun bir hayat geçirmeye yorumlanır. Dudaktan öpüşmek, kişinin nefsi arzularına yenilmesine ve bu nedenle günah içinde bulunmasına dalalet eder. Bu rüya bazı zamanlarda nefsi isteklerinizin ağır bastığının ve bu sebepten günaha kolayca girebildiğinizin bir göstergesidir.

Rüyada Kocası İle Dudaktan Öpüşmek
Rüyasında kendi kocası ile dudaktan öpüşen kimsenin evlilik hayatı canlanır ve eşler arasındaki sevgi ve saygı artar. Bu rüya kısa süre içerisinde ailenizi mutlu edecek ve bağlarınızı güçlendirecek bir olayla karşılaşacağınızın ve bu olay sonrasında yaşanılan problemlerin son bulacağının göstergesidir. Rüyada kocası ile öpüşen kadın, evliliğini ayakta tutmak için çok çalışır ve çabalar. Bu rüya aile saadetini sağlamak için, bazen alttan almanız ve eşinize karşı hoşgörülü davranmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Birisi İle Dudaktan Öpüşmek
Bir kimsenin tanımadığı bir adamla veya kadınla dudaktan öpüşmesi, zinaya yaklaşıp günah işleyeceğinin veya nefsinin kölesi olup dünyevi zevklere dalacağının bir göstergesidir. Bu rüya kısa süre içerisinde bir günah işleyeceğinize ve bu günahtan dolayı pişmanlık duymayacağınıza; bazen de size uygun olmayan bir kimse ile gönül ilişkisine girip aşık olacağınıza işaret eder.
 

Similar threads