Rüyada Donmak

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada donmak, aile içinde yaşanan bir kavgada kişinin arada kalacağına ve daha önce verdiği bir söz nedeniyle elinin kolunun bağlanacağı anlamına gelir. Sevdikleri için aşırı fedakarlık yapan rüya sahibinin kendi düzenini kurmak istediğini fakat maddi durumunun henüz buna müsaade etmediğini, ilerleyen zamanlarda hem parasal durumlarla, hem de aile içindeki tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalacağını bildirir. Bu rüya başka bir yoruma göre kişinin bir anda tüm psikolojisini derinden etkileyecek olumsuz bir olayla karşılaşacağına da yorumlanır. Manevi uyanışı da anlatan rüya, sorunları çözmek için düşünen kişinin bir anda kendisiyle yüzleşmek zorunda kalacağını, bugüne kadar yaptığı hataları ve doğruları çok daha net görebileceğini de bildirir.

Rüyada Şok Geçirip Donmak
Hayra yorulmaz ve gelecek günlerin kişi için iyi olmayacağını, yakın zamana kadar yapılan planlarda ciddi bozulmalar yaşanacağını ifade eder. Büyük korkular içinde kalınacağını, başa gelen onca olumsuzluk neticesinde karamsarlığa kapılıp dışarı çıkmayan kişinin giderek kendisini yalnızlığa kapatacağını ve en yakınındakilerle bile konuşmaktan kaçınacağını tabir eder. Özel ilişkilerde ve evliliklerde kişinin büyük bir adaletsizlikle karşılaşacağını, sevdiği insanın kendisine yapacağı saygısızlıklar ve aşağılamalar nedeniyle mutsuzlaşacağını bildirir. İkilemlere girmeye, ilişkiler üzerine yeniden düşünmeye ve büyük sorunlar yaşanması yüzünden tüm hayatın yönünü değiştirmek için harekete geçmeye de yorumlanır.

Rüyada Soğuktan Donmak
Evliliklerde yaşanan bazı sorunların kişilerin arasında ciddi soğukluklara neden olacağına ve kalıcı sorunlar yüzünden çiftlerin evlilik temellerinde ciddi çatlakların söz konusu olacağına da alamettir. Soğuktan donduğunu gören kişilerin arkadaş ve dosttan yana şansları gülmez ve destek görmek istedikleri her anda yalnız kalıp, başlarının çaresine bakarlar.
 

Similar threads