Rüyada Dondurucu Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dondurucu görmek, ikili ve sosyal ilişkiler anlamında kişiyi bekleyen zor günlerin habercisidir. Özellikle aşk hayatında kişinin hoşuna gitmeyecek bazı davranışlar ve yalanlarla karşılaşması sonrasında, mevcut ilişkiye karşı bir soğukluğun oluşacağını, giderek kişinin sevgisinde de bir azalma görüleceğini tabir eder. Aile içinde esecek olan soğuk rüzgarlara, birbirini anlamayan ve her olaya kendi bakış açısından bakmakta direten aile üyelerine de alamettir. Hayata karşı hevesin yitirileceği, umutların sona ereceği bir dönemi de bildiren rüya, aslında kişi için bir geçiş döneminin söz konusu olduğunu ve bu süreç boyunca sabırla hareket etmenin en iyisi olacağını da delalet eder.

Rüyada Dondurucu Satın Almak
Rüya sahibinin kendi rızasıyla alacağı bir ayrılık kararına işarettir. Özellikle bir süredir devam eden sıkıntıların ya da anlaşmazlıkların kesin bir çözüme kavuşması için kişinin bir müddet yalnız kalmaya ihtiyacı olduğunu anlayarak, sevdiklerinden, iş ortamından ve ailesinden çok uzak bir yere giderek kendisini dinleyeceğine, isteklerine kulak vereceğine ve hayati bazı kararlar alarak geri döneceğine yorumlanır. İlişkiler konusunda da kişinin eşinden veya birlikte olduğu kişiden ayrılmayı düşündüğünü ve yakında bu konuyla ilgili kararını karşı tarafa açıklayacağını ve durumu nihayete erdireceğini de bildirir.

Rüyada Bozuk Dondurucu Görmek
Rüya sahibinin ilişkilerde, sosyal ortamlarda, iş yerinde ve aile içinde bir türlü ciddiye alınmadığını ve bu duruma kendi tutarsız davranışlarının neden olduğunu ifade eder. İnsanlara karşı mesafe bırakmadığı için özel yaşamını da koruyamayan kişinin, tüm ilişkilerini yeniden gözden geçirmesi ve özellikle kendi davranışlarına çeki düzen vermesi gerektiğini ifade eden uyarıcı bir rüyadır.
 

Similar threads