Rüyada Domates Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada domates görmek hayırlı ve güzel olana işaret eder. Müjdeli ve sevindirici şeyler duymaya delalet eder. Domates genel olarak iyi şeylere ve beklenmedik anda meydana gelecek olan gelişmelere işaret ederken bazen de karşılaşılacak olan sıkıntıya, üzüntüye ve zorluklara işarettir. Zamanında görülen domates kısmete, şansa, berekete ve kazanca işaret eder. Domatesin tadı eğer mayhoşsa rüya için hayır gelmeyecek yorumu yapılır. Eğer domates yetişmiş ve kırmızı ise yani tatlıysa bu kazancın artışına işaret eder.

Rüyada Domates Almak
Rüyada domates almak da domates toplamak da aynı şekilde yorumlanır. Rüyasında domates toplayan kişi, uzun zamandır beklediği bir haberi, hiç beklemediği bir anda alacak ve çok sevinecek demektir. Domates toplamak kısmet, bereket gibi güzel işlerin de habercisidir. Evlenmek isteyen bu rüyayı görse kısmeti açılır. Borçlu bir kimse bu rüyayı görse tüm borçlarından kurtulur. İş sahibi olan bir kişi domates satın aldığını veya topladığını görse, çalışma hayatında birçok başarı elde etmesi sonucu eline yüklü miktarda para geçer.

Rüyada Pişmiş Domates Görmek
Rüyada pişmiş ya da çiğ domates hayırlı olmayan, hiç alın teri dökülmeden, hile ile üç kâğıt ile kazanılan haram para anlamına gelir. Pişmiş domates bazen, olgunlaşmaya, sebat eden ve herkes tarafından ahlakı övülen bir adama, ele geçecek maldan biriktirmeye veya mal toplamaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Domates Toplamak
Rüyada bir bostandan ya da bir tarladan domates toplamak, eli kulağında olan hayırlı bir iş ya da haber anlamına gelir. Domatesin manavdan ya da pazardan alınması da aynı şekilde yorumlanır. Domates toplamak berekete, nimetlerin çoğalmasına, kar elde etmeye, ele geçecek yüklü miktarda paraya, karlı işler gerçekleştirmeye, kişinin manevi hayatına, derecenin artmasına, makam sahibi olmaya da işaret edebilmektedir.

Rüyada Yeşil Domates Görmek
Rüyada yeşil domates görmek kazanca işaret eder. Eğer domates yeşil ve ekşi ise bu durum iyiye delalet etmez. Bu rüya bazen de kişinin dini durumunun bir göstergesidir. Yeşil domates toplayan kimse, yapacağı çok büyük bir iyilik sonucu sevap kazanır ve derecesi yükselir. Yeşil domates yiyen kişi dünyevi olandan uzaklaşarak kendini maneviyata yönlendirir.

Rüyada Kırmızı Domates Görmek
Rüyada kırmızı domates görmek değerli eşyalara işaret eder. Ziynet eşyası anlamına gelir. Kırmızı, olgun domates daima hayırlara işaret eder. Kırmızı domates yiyenin eline yüklü bir para geçer. Kırmızı bir domates doğramak kazancının biriktirmek ve tasarruf etmektir. Kırmızı bir domates satın alan kişi hayatı boyunca huzur ve mutlulukla yaşar.

Rüyada Domates Yemek
Rüyada domates yemek hayırlı kısmetlere işaret eder. Rüyasında kırmızı domates yediğini gören kişinin hayat yolu hep aydınlık ve güzeldir. Kısmeti bol şansı açıktır. Çevresi ferah ve geniştir. Hanesinde rızkı bol, evlatları hayırlıdır. Rüyasında kırmızı domates yediğini gören kişinin hem hane halkı çoğalır hem de kazancı ve rızkı artar.

Rüyada Bahçede Domates Görmek
Bu rüya sadece sizi değil, tüm ailenizi mutlu edecek ve hepinizi oldukça ferahlatacak bir haber almaya işaret eder. Özellikle ailevi sorunlar yaşayan kimse bu rüyayı görse yakın zamanda feraha erer ve tüm sıkıntılarından kurtulur. Bahçe domatesi, kolaylıkla kazanacağınız helal paradır. Bazen de bu rüya sıkıntı çekmeden mal biriktirmeye veya geçimini hayırlı yollardan sağlamaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Domates Çekirdeği Görmek
Rüyada görülen domates çekirdekleri evladın sembolüdür. Bu nedenle çocuğu olmayan bir kişi bu rüyayı görse, eğer evli ise yakında bir evlada sahip olur. Çok miktarda görülen çekirdek sizin de birkaç çocuğunuz olacağına işarettir. Eğer çekirdek büyükse sizden gelecek nesil ahlaklı, eğitimli ve okumuş kişiler olur. Küçük çekirdekler az çocuğa bazen de ele geçecek az miktarda paraya da yorulabilmektedir.

Rüyada Ekşi Domates Görmek
Rüyada görülen ekşi domates bazen keder ve üzüntüdür. Bu nedenle rüyasında ekşi domates yiyen kimse kedere düşer veya kısa süreli bir sıkıntı yaşar. Bu rüya bazen de faydasız ilme, kişiye hayırlı olmayan kazanca da yorulabilmektedir.

Rüyada Domates Kabuğu Görmek
Rüyada gördüğünüz domates kabuğu genellikle israf ettiğiniz veya hor kullandığınız malınız ve paranızdır. Domatesi soyup kabuğunu atan kişi, çok kazanırken elindeki malın değerini bilmez ve onu yanlış yollarda harcar. Bazen de bu rüya kısa süre sonra elinizden çıkacak bir miktar paranın göstergesidir. Alışveriş sonucunda bir şey satın alıp malınızın bir kısmını verirsiniz.
 

Similar threads