Rüyada Dolma Yemek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dolma yemek, rüyayı gören kişinin zor bir dönemden geçeceğine ve kötü şeylerle sınav edileceğine rivayet edilir. İşlerin kesilmesine, kazancın düşmesine, banka borçlarının kabarmasına, faturaların ödenemez hale gelmesine, ihtiyaçların gittikçe çoğalmasına fakat karşılanamaz oluşuna işaret eder. Rüya sahibinin yakın gelecek için yaptığı planların işe yaramayacağına ve hedeflerinin de gerçekleşmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Dolma Yediğini Görmek
Rüya sahibinin sorunlarının hallolması amacı ile girişimlerde bulunacağına fakat bunun bir işe yaramayacağı gibi aynı zamanda mevcut olan sorunlarının da çözülmez hale gelmesine neden olacağına delalet eder. Kişi, kurtulmak için attığı her adımda daha da geriye gideceği bir süreçten geçecek demektir.

Rüyada Biber Dolması Yemek
Rüyayı gören kişinin yaşamını alt üste edecek, kurulu düzeninin bozulmasına neden olacak, işlerde zarar etmesine zemin hazırlayacak ve tüm emeklerini boşa çıkaracak yatırımlar yapacağına, ne yazık ki sonunda da muvaffak olamayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin maddi zararının tüm huzurunun elden gitmesine neden olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kuru Dolma Yemek
Rüya sahibinin ticarette verimsiz günler yaşayacağına, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin azalacağına bu nedenle de lüksünü kısmak durumunda kalacağına tabir edilir. Rüyayı göre kişi için tabiri caizse kısır diye tanımlanabilecek bir dönemin yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada Zeytinyağlı Dolma Yemek
Rüyayı gören kişinin geleceği için doğru adımlar atacağına ve kendisine hayır, bereket, sağlık, mutluluk ve huzur getirecek işlere girerek başarı elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin şansının her zaman açık, kısmetlerinin de çok olacağına yorulur.
 

Similar threads