Rüyada Dolma Yapmak

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dolma yapmak, sevindirici olduğu kadar kişi için büyük sürpriz anlamına gelecek değişikliklerin ve gelişmelerin habercisidir. İyi insanlarla tanışmanın, açılan yeni gelir kapılarının alameti olan rüya kişinin rızkının artacağını da müjdeler. Gelir konusunda her geçen gün daha da iyiye gidileceğini, borçlardan kurtulmakla beraber yeni eşyalar alınacağını, daha büyük ve yeni bir eve taşınılacağını da tabir eder. Dolma yaptığını gören kişinin kısmeti de bol olur ve bekarlar için çok sayıda kişinin beğenisini kazanmak manasındadır. Rüya sahibine arabuluculuk edecek bir tanıdık vasıtası ile evlenilecek kimseyle tanışmanın da ifadesidir.

Rüyada Dolma Yapıp İkram Etmek
Parasal kaynakların artacağına, ikinci bir işe veya alınacak yüklü bir ikramiyeye alamettir. Sevinçle kabul edilecek bir gelişmenin, kişinin yeni bir şehre taşınmasına neden olacak bir teklifin de habercisi olan rüya, sağlıklı erkek evlatlara sahip olmanın da tabiridir. Çok sayıda kimseye dolma ikram etmek, eve gelecek güzel bir haberin hane içinden bir kişinin tüm hayatını derinden etkileyeceğine ve geleceğin o kimse için çok parlak olacağına işarettir. Yaşamın iyiye gideceğinin, sağlıklı ve müreffeh bir şekilde yola devam edileceğinin de delaletidir.

Rüyada Dolma Yapıp Yemek
Kişi tek başına yaptığı dolmaları yerse bencilce davranışlar içine gireceği için eleştiriler alacağını, ailesinden para saklayacağını, herkesten gizlediği yatırımlar yaparak, mülk satın alacağını ifade eder. Dostların güvenini sarsacak davranışlar sergilemek kadar, sevilen biri hakkında etrafta laf söz söyleyerek sevimsiz bir duruma düşmek anlamına da gelir. Başkaları ile beraber yaptığı dolmayı yiyen kişi, başına gelen güzel bir olay için evinde davet verir veya çok sayıda misafir ağırlar. Kutlamaların, eğlencelerin ve keyifli zaman geçirmenin de işaretidir.
 

Similar threads