Rüyada Dolaşmak

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dolaşmak, kişinin ilgisini dağıtacak gelişmelere veya yeni tanışılan ve kişide büyük heyecan uyandıracak kimselere işarettir. Alışık olmadığı bir ortama veya topluluğa girecek olan rüya sahibinin bir süre şaşkınlık yaşayarak yabancılık çekeceğine, ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına alamettir. Çevre ve arkadaş değiştirmek anlamın gelen rüya, kişinin güzel olan her şeye karşın büyük bir ilgi duyduğuna ve bu dönemde dikkat eksikliği yaşamaktan dolayı bir takım küçük kazalar atlatacağına yorulur.

Rüyada Arkadaşlarla Dolaşmak
Her günün yeni bir mutluluk ve keyif verici olayla taçlanacağına, kişinin uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına, hayatına girecek olan yeni insanlarla kendisini çok daha iyi ifade ederek doğru iletişimler kuracağına ve yaşamdan zevk alınacağına alamettir. Hiçbir sıkıntının söz konusu olmadığı bu dönemde geçmişle olan hesaplaşmaların sona ereceğini de tabir eder. Samimi ilişkiler içinde olmak ve düşmanlardan uzak durmak, işleri tam zamanında bitirmek ve kendine zaman ayırarak psikolojik olarak da çok iyi hissetmek anlamlarına gelir.

Rüyada Yalnız Başına Dolaşmak
Evli kimselerin eşleri ile aralarında olan bazı sorunlar nedeni ile düşünmeye ihtiyaç duyacaklarını ve bir karara varabilmek, olayları daha net analiz edebilmek için bir müddet uzaklaşmak isteyeceklerini tabir eder. Bekar kimseler için de biten bir ilişkinin ardından hüzün dolu günler geçirileceğini ancak kısa süre sonra yeniden toparlanıp hayata kaldığı yerden devam edileceğini alamet eder. Kimseye danışmadan veya yardım istenmeden kendi kararlarını vermek, hayatının sorumluluğunu üzerine almak şeklinde de açıklanır.
 

Similar threads