Rüyada Doğurmak

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada doğurmak bir tek anlama gelmez. Rüyalar tersine çıkarmış dedikleri söylem burada geçerlidir. Eğer bebek bekleyen bir kadın rüyasında kız bebek doğurduğunu görürse, bir erkek çocuk doğuracaktır. Bunun tam tersi olarak da bebek bekleyen bir kadın eğer erkek bebek doğurduğunu görürse o zaman bir kız çocuğu doğuracağı anlamına gelir. Kız çocuğu doğurmak ferahlığa, aydınlığa, huzura delalet ederken erkek çocuğu sıkıntıya ve derde delalet eder. Sağlık sorunları ile savaşan biri rüyasında annesinden doğduğunu görürse bu o hastanın ömrünün tamamlanacağı anlamına gelir. Mesleğinde bir sanat yapan kişi, rüyasında doğurduğunu görürse işini kaybetme tehlikesi yaşayabilir. Rüya sahibi bir erkekse eğer, eşinden kaynaklanan bir sorun nedeni ile çocuk sahibi olmayacağı anlamına gelir. Rüyasında doğurduğunu gören kişi varlıklı ve güçlü biri ise, malına sahip çıkamadığı ve boş yere harcadığı için malına bir vekil tayin edilir.

Rüyada Kız Çocuk Doğurmak
Rüyada kız çocuğu doğurduğunu gören kişi, içinde bulunduğu her türlü zor durumdan kurtulur ve huzurlu günlere kavuşur. Eğer mahpussa özgürlüğüne kavuşur, borçluysa borcunu ödemeyi başarır, düşmanı varsa düşmanından kurtulur, işleri kötüyse açılır, işsizse iş sahibi olur.

Rüyada Erkek Çocuk Doğurmak
Rüyada erkek çocuk doğurmak kız çocuğunun aksine dert, keder, sıkıntı ve zorluk anlamına gelir. Erkek çocuk doğurmak iyiye işaret etmez, bazen dedikodu bazen de vefat anlamına gelir.

Rüyada Hayvan Doğurmak
Rüyada hayvan doğurmak iyi şeylere yorulmaz. Rüyada hayvan doğurduğunu ve bunun da kedi yavrusu olduğunu görmek hayra işaret değildir. Bu rüyanın anlamı doğacak çocuğun kötü bir alışkanlığı olacağına halk arasındaki tabirle elinin uzun olacağına işaret eder. Daha açık bir ifadeyle doğacak olan çocuğun hırsız olacağı anlamına gelir.

Rüyada Doğurmak Emzirmek
İş hayatı ya da aile hayatı için hayır ve uğurlara vesile olmak demektir. Rüyayı gören kişinin çevresindeki herkesi çok sevindirecek ve çok memnun edecek şeyler yapması, onların gönlünü ve rızasını alması bu sayede işlerinin de yolunda gitmesi anlamına gelir.

Rüyada Doğurmak Üzere Olduğunu Görmek
Hedefe çok yaklaşıldığına işaret eder. Kişinin başarı ve zaferin etrafında döndüğüne, muradına ermesi için çok yaklaştığına ve hayatında muhteşem değişimlerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Ölü Bebek Doğurmak
Rüya sahibinin yaşama sevincini azaltacak ve onu yaşama karşı güçsüz ve mutsuz biri haline getirecek bir olay yaşayacağına delalet eder. Üzüntüye neden olacak ve kişinin hayatına etkisi olumsuz ve büyük olacak sarsıcı bir olay meydana gelecek demektir.

Rüyada İkiz Doğurmak
Bolluk, bereket, büyük nasip, zenginlik, mal mülk ve servet sahibi olmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin parasının artması, elinin bollaşması, rahatının yerine gelmesi ve yaşam kalitesinin yükselmesi anlamına gelir.

Rüyada Üçüz Bebek Doğurmak
Kişinin yenilenmesine, canlanmasına, gençleşmesine, arınmasına, hayata dönmesine ve kendini adeta yeni doğmuşçasına iyi, sağlıklı, dinç ve mutlu hissetmesine vesile olacak değişiklikler yaşayacaktır. Sürprizlerin yaşamı tamamıyla ve kalıcı şekilde değiştirmesi anlamına gelir.

Rüyada Hasta Bebek Doğurmak
Hayır değildir ve bazı hastalıklar yaşamaya, güçten düşmeye ve bir süre yataklara yatmak zorunda kalmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin yaşayacaklarının kendisine ağır gelmesi nedeniyle artık daha fazla dayanamayacağına ve gerek bedeninin gerekse ruhunun bu duruma tepki göstermesine isyan etmesine alamet eder.

Rüyada Horoz Doğurmak
Kişinin uzaktan bakıldığında insanların saçma bulacağı bir düşünceye inanmasına sonradan kendisine bu konuda akıl veren ve bunun için emek harcamaktan onu vazgeçirmeye çalışan kimselere hak verecek sonuçlar alacağına delalet eder. Rüya sahibi bir heyecana kapılarak olmayacak bir işin peşinden gidecek fakat boşa kürek çekmiş olacak demektir.
 

Similar threads