Rüyada Doğum Yaptırmak

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada doğum yaptırmak, rüya sahibinin tövbelerinin ve dualarının kabul olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin o zamana kadar çektiği zahmetin ve çilenin karşılığını, iyi günlere kavuşmakla alacağına ve tabir yerindeyse sabrının sonunda muradına ereceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin kavuşacağı güzel ve hayırlı günler sayesinde geçmişte yaşadığı tüm kötü olayları unutacağına ve bundan sonra dolu dolu yaşayarak geçmişin acısını çıkaracağına işaret eder.

Rüyada Doğum Yaptırdığını Görmek
Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, şansının döneceğine, kısmetlerinin açılacağına ve uzun zamandır gülmeyen yüzünün güleceğine tabir edilir. Hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atmaya, aklını kullanarak doğru kararlar almaya bu sayede kurtuluşun yollarını bulmuş olmaya tabir edilir.

Rüyada Doğurtmak
Rüyada doğurtmak da rüyada doğum yaptırmakla aynı anlama gelir ve hayırlara alamet ettiği şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin geleceğe olan inancının boşa gitmeyeceğine ve kişinin önünden sonunda aradığına, istediğine ve arzuladıklarına kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Ebelik Yapmak
Rüyasında ebelik yaptığını gören kişi çevresindekiler için hayır getirecek işler yapacak kadar yüce gönüllü, mert, yiğit ve eli bol kimse olacak demektir. Rüya sahibinin kendisinden başka insanların acılarına da kulak verdiğine ve onlar için yapacaklarını esirgemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Doğum Yapan Birini Görmek
Rüya sahibinin uykusunda doğum yaptığını gören kişinin hayatında köklü ve muhteşem değişiklikler olacağı yorumu yapılır. Rüyada görülen o kimsenin rahata kavuşacağı, esenlik bulacağı, gönül hoşluğu içinde olacağı ve daha kolay bir yaşam süreceği anlamına gelir.

Rüyada Doğum Sancısı Görmek
Rüya sahibinin hayatının düzene gireceğine, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, aile hayatının da güzelliklerle dolacağına delalet eder.
 

Similar threads