Rüyada Doğum Günü Pastası Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada doğum günü pastası görmek, hayırlı ve sevindirici haberler alarak neşelenmenin, mal sahibi olmanın veya kişiye bir servet kalmasının ifadesidir. Akrabalardan kalacak bir mirasa işaret eden rüya ağız tadının bozulmayacağına, keyifli günler geçirmeye, hasta kimseler varsa sağlıklarıyla alakalı durumları çözerek yeniden ayağa kalkmaya da yorumlanır. Bu dönemde alınacak her türlü karar gelecekte daha büyük mutlulukların kaynağı olur. Başkasının doğum günü pastasını görmek ise aniden çıkılması gereken bir yolculuğa ve hazırlık yapmaya delalettir. Görülecek iyiliklerin, menfi durumların habercisidir ki her türlü tedirginliğin, huzursuzluğun geçeceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi kadar sevdiklerinin, hanedeki diğer bireylerin de mutlu günler geçireceklerini, sevgi dolu bir ortamda yaşayacaklarını delalet eder.

Rüyada Doğum Günü Pastası Yemek
Kendi doğum günü pastasını yemek, hak edilmiş bir kazanca, açılan bir davadan lehine sonuç almaya ve her türlü güzel habere alamet eder. Bir kutlamaya davet edilmek ya da gelen iyi haberi dostlarla paylaşmak için evde yemekli davet vermek şeklinde de yorumlanır. Başkasının doğum günü pastasını yiyenler bir yakınlarının evlenmelerine, mutlu haberlerine şahit olurlar. Uzun süredir görülmeyen arkadaşların, akrabaların gelmesiyle ev içinde neşeli günler yaşanacağına da tabirdir.

Rüyada Doğum Günü Pastası Yapmak
Geçirilen zor günlerden sıyrılmak ve kendi ayakları üzerinde durmak için verilen mücadeleden başarıyla çıkmak anlamına gelir. İş konusunda kişiye zorluk çıkaran bir yöneticiden veya iş arkadaşından kurtulmak, uzaklaşmak manasındadır. Kötü günlerin, olumsuzlukların geride kalacağına yorumlanırken, rüya sahibinin hayatını yeni baştan kurarak herkesin takdirini toplayacağını, özellikle bir çöküşten ya da iflastan kurtularak yeniden doğmuş gibi hissedeceğini de müjdeler.
 

Similar threads