Rüyada Doğum Günü Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada doğum günü görmek, uğursuzluk olarak kabul edilir. İşlerin ters gitmesine, pek çok aksiliğin üst süte gelmesine, kazancın azalmasına ve bir zaman sonra da neredeyse yokluk seviyesine kadar düşmesine işaret eder. Hayırlı şekillerde yorumlanmaz ve iyi anlamlara gelmez. Sıkıntı, dert, sorun, yokluk ve fakirlik anlamına gelir.

Rüyada doğum günü görmek, her türlü musibete ve melanete bulaşmaya, günahkâr olmaya, yoldan çıkmaya ve fesada karışmaya tabir edilir.Rüyada doğum günü gören kişi, hayatında hiç yaşamadığı kadar sorun ve sıkıntı yaşayacak, hiç çekmediği kadar zahmet çekecek, hiç görmediği kadar da eziyet görecektir derler. Hayırlı olan işlerin kesileceği, rüya sahibinin problemleri ile yalnız kalacağı ifade edilir.

Rüyada Doğum Günü Kutlamak
Rüyada doğum günü kutlamak da benzer şekilde yorumlanır. Yoksullukla geçecek günlere, gözyaşına, acıya, korkuya ve şansızlığa delalet eder. Rüya sahibinin çaldığı bütün kapıların yüzüne kapanacağı ve kısmetlerinin önünün kesileceği, çok kötü bir dönemin yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Doğum Günü Hediyesi Almak
Rüyada doğum günü hediyesi almak, rüya sahibinin içine su serpecek, güzel ve sevindirici haberler alacağına işaret eder. Bozulan işler yoluna girecek, kişi ağız tadına, keyfe ve esenliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Doğum Günü Pastası Görmek
Rüyada doğum günü pastası görmek çok güzeldir. Müjde ve sürprizlere tabir edilir. Rüya sahibinin tuttuğu dileklerin gerçekleşmesi, muradının olması bu sayede de çok büyük bir huzura kavuşması anlamına gelir.

Rüyada Doğum Günü Pastası Kesmek
Rüyasında doğum günü pastası kestiğini gören kişinin çok temiz kalpli olduğu ve hak yolunda hayırlı işler yapmaya niyet ettiği söylenir. Rüya sahibi, büyük bir hayır yapacak ve pek çok düşkünü, yoksulu, hastayı, çocuğu ve yaşlıyı sevindirecek diye yorumlanır.
 

Similar threads