Rüyada Doğramak

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada doğramak, rüyayı gören kişinin, uzun bir zaman boyunca sıkıntı çektikten, çalıştıktan ve çok büyük emekler verdikten sonra kendisi için çok büyük bir başarı ve zenginlik getirecek bir işe gireceğine, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu hayata ve isteklerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Sebze Doğramak
Rüya sahibinin, büyük bir çaba göstermesiyle gelen zenginliğin ardından çok mutlu ve sevinçli günlere kavuşacağına sevdiği kişilerle mutlu olacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına işaret eder. Aynı zamanda, yakın bir zaman içinde hiç ummadığı bir anda karşısına çıkacak olan bir kişi ile dünyaevine gireceğine tabir edilir.

Rüyada Et Doğramak
Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı ve güzel bir şekilde başlayan çalışmalarının kısa süreli olacağına, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine ve daha önce başına gelmiş olan kötü bir olayın tekrar karşısına çıkacağına delalet eder.

Rüyada Soğan Doğramak
Rüya sahibinin, kısa süre önce yaşadığı ve büyük başarı kazandıracak olan bir olay ile çok büyük zenginliğe kavuşacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, uzun bir dönem boyunca bu şekilde devam ettikten sonra yakın bir zamanda çok üzüleceği ve kahrolacağı bir haber alacağına ve ağlayacağı bir olay yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Elma Doğramak
Rüyayı gören kişinin, hayırlı ve güzel işlere gireceğine, bu sayede büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve karşısına çıkan bütün sorunları ortadan kaldıracağına yorumlanır.
 

Similar threads