Rüyada Doğa Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada doğa görmek, rüya sahibinin karakter yapısı olarak herkesi memnun eden ve beğenilen biri olduğuna, iyi yönlerinin fazlalığına alamettir. Hileye ve harama karışmadan sürdürülecek olan hayatın sonunda her türlü başarının elde edileceğini ve asla kibir sahibi olunmadığından ötürü kişinin daha da zenginleşeceğini ifade eder. Örnek bir yaşam sürmenin, insanların kıskançlıkla ve imrenerek bakacağı bu hayatın başkalarına da örnek teşkil edeceğinin tabiridir. Allah’ın yarattığı her şeye sevgi besleyen ve her canlıya hürmet eden kimselerin sevap hanelerinin dolacağını müjdeler. Manevi yöndeki gelişmelerin, iman sahibi olunduğunun ve ibadetleri aksatmamak için özen gösterildiğinin de delaletidir. Doğa gören kişilerin evliliklerinde sıkıntılar olmaz ve hayırlı evlatlara sahip olurlar. Aile sevgisi ve desteği ile sürdürülecek güzel bir hayatın ifadesidir.

Rüyada Doğa Yürüyüşü Yapmak
Bir müddet yalnız kalınacağına ya da yalnız kalma isteği duyulmasıyla bir yolculuğa çıkılacağını ifade eden rüya, bu süre boyunca kişinin kendisini rahatsız hissettiren, zihnini meşgul eden meseleler üzerinde düşünmeye başlayacağını, sorunlarına çözüm bularak bundan sonraki dönemlerde rahat edeceğini ifade eder. Yalandan uzak durarak yaşamak ve her zaman prensipli şekilde hareket etmenin uzun vadede kişiye kazanç getireceğini, itibarlı, haysiyetli bir hayat sürüleceğini de müjdeler.

Rüyada Doğa Resmi Yapmak
Doğru insanların örnek alındığını ve bu kimselerin izinden yürünmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağını bildirir. Aile terbiyesi görmüş kişilerle arkadaş olmak, daima dürüst davranan bir eşe sahip olmak, hayattan istenen her şeyin en hayırlısına kavuşmak manasına gelir. Borçların ödenmesine ve rahat bir nefes almaya, nihayet huzur dolu günlere kavuşmaya da delalettir.

Rüyada Doğa Görmenin Psikolojik Yorumu
Kendi ile barışık, kompleksleri olmayan, insanlara her zaman pozitif yaklaşan kişilerin huzurlu ruh dünyalarını simgeler. Doğa görmek, yapaylıktan, samimiyetsizlikten duyulan rahatsızlığı dile getirirken, rüya sahibinin arkadaş, dost sahibi olurken çok seçici davrandığını da gözler önüne serer.
 

Similar threads