Rüyada Dirilme Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dirilme, bir türlü gerçekleşmeyen ve işlerin düzelmesini engelleyen bir durumun gerçekleşeceğine, bu sayede sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, elde bulunan imkânlar doğrultusunda zarar edilen bir olayın kara geçeceğine ve maddi ve manevi olarak daha rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada Ölüp Dirilme
Epey zor bir şekilde ilerleyen bazı çalışmaların yakın zaman içinde çok mutlu bir şekilde gerçekleşeceğine, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, rahatlığa erileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına tabir edilir.

Rüyada Ölünün Dirildiğini Görmek
İş konusunda ya da sosyal hayatta yaşanan sorunların kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, zarar edilen bir konuda alınacak olan yardımlar ve destekler sayesinde çok mutlu olunacağına ve istenmeden başlanan bir konu hakkında hayırlı adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada Dedenin Dirilmesi
Uzun bir dönem içinde karşılaşılan bazı sıkıntılı olaylar yüzünden edilen zararın telafi edileceğine, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine rivayet eder.

Rüyada Annenin Dirilmesi
Sıkıntılı durumların hayırlı bir şekilde sona ereceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına delalet eder. Ayrıca, büyük bir mutluluk duyulacak bir olay yaşanacağına işaret eder.
 

Similar threads