Rüyada Direksiyon Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada direksiyon görmek, rüya sahibinin hayatını kontrol etmeye başladığını gösterir. Geleceğe dair pek çok plan yapıldığını ve belli bir program takibi yaparak geleceğe yönelik hayallerin gerçekleşmesi için adımlar atılacağına, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, işverenlerin gözünde değerli ve saygın biri olunacağına ve takdir toplanacağına alamet eder. Direksiyon gören kişiler ailelerinde de söz sahibi kişilerdir. Önemli konularda karar veren kişi olunduğuna ve hayalleri konusunda ailesinden de büyük bir destek göreceğine yorumlanır.

Rüyada Direksiyon Çevirmek
Kişinin maceralarla dolu bir hayatı olduğuna ve yenilikler peşinde koştuğuna, zaman zaman mantıklı olmayan ve ayakları yere basmayan hayallerin peşinden sürükleneceğine işaret eder. Riski yüksek olan yeni işlere atılmak veya uygun koşulları beklemeden iş kurmayı planlamak anlamına da gelir. Eğer kişi direksiyon hakimiyetini kaybettiğini görüyorsa bu durumda alınan risklerin hepsi kişiye olumsuz bir şekilde geri döner ve işinden olur. Maddi kayıplar, iş kaybı ve aynı zamanda itibar kaybı olarak da nitelendirilebilir. Direksiyon çevirmek kişinin mevcut şartlarını yeniden gözden geçirmesi ve kontörlü yeniden ele alması, dikkatli davranması gerektiği konusunda da uyarıda bulunur.

Rüyada Direksiyon Başında Olmak
Çok sosyal bir kişiliğe sahip olunduğunu ve işyerinde veya özel hayatında insanları yönetmek konusunda çok başarılı olunduğunu bildirir. Direksiyon başında olan kişiler hayatlarını riske atmayı sevmez ve her konuda kılı kırk yararak incelemeler yaparlar. Direksiyon yanlış yerdeyse kişi hayatını doğru yönetemiyor ve yanlış kararlar alarak geleceğini riske atıyor şeklinde de tabir edilir.
 

Similar threads