Rüyada Dikmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dikmek, rüya sahibinin dağılan hayatını ve işlerini toparlamak için kendisine moral ve güç kaynağı olacak bazı hayırlı olaylar yaşayacağına bu sayede yaşamını yeniden düzene koymayı başaracağına işaret eder.

Kişinin üzerine düşen sorumlulukları yerine getireceğine, kendine çeki düzen vereceğine ve ertelediği planlarını gerçekleştirmeyi tekrar deneyeceğine tabir edilir. Bu rüya bazen şartların iyileşmesini ve imkânların artmasını sağlayacak aile babasına bazen de arkasından kuyusu kazılan bir hanıma delalet eder.

Rüyada Fidan Dikmek
Rüyada fidan dikmek, rüya sahibinin yaşayacağı hayırlı olaylara alamet eder. Kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar güzel ve kusursuz günler geçireceğine, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine işaret eder. Rüya sahibinin herkese ilan edeceği mutluluklar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağaç Dikmek
Bir kişi eğer rüyasında ağaç diktiğini ve o ağacın hemen çiçek açtığını ya da yeşillendiğini görürse bu o kişinin hayallerine ve amaçlarına beklediğinden de kısa sürede kavuşacağına tabir edilir. Eğer ağaç hemen filizlenmezse bu da rüya sahibinin planlarının uzun vadede de olsa mutlaka başarıya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Fidan Dikmek
Rüyada yeşil fidan dikmek, rüyayı gören kişiyi iyiliğe, huzura ve hayra taşır. Rüya sahibinin hayatı boyunca keyifli ve sağlıklı olacağına, sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine işaret eder.

Rüyada Çiçek Dikmek
Rüyada çiçek diktiğini gören kişi, taşıdığı umut ve inanç sayesinde yaşadığı tatsız günleri, zorlukları ve yokluğu atlatmayı başaracak demektir. Rüya sahibinin Allah’ın izni ile kurtuluşa erişeceğine, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına tabir edilir.
 

Similar threads