Rüyada Dikenli Tel Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dikenli tel görmek, uzunca bir zahmete girmek ve nihai sonuçta yüzü gülecek olan kişinin yaşadığı zorluklardan sonra hiçbir şeyden yılmadan hareket etmesi anlamına gelir. Dikenli tel aynı zamanda kötü bir hayata sahip olan kimselerin, yaptıkları yanlışlar için büyük bir pişmanlık ve vicdan azabı çekeceklerine ve Allah’a sığındıktan sonra zamanla doğru yolu bulacaklarına da alamet eder. Üzücü ve kişi üzerinde çok yıpratıcı etkileri olacak olayların vuku bulacağını bildirdiği gibi, İslami olarak dünyada çekilen her sıkıntının karşılığının ahirette alınacağını da haber verir. Evli kimseler için borçla geçen bir hayata ve ilerleyen yaşlarda huzura ermeye yorumlanır. Kişiyi bekleyen ağır sınavlara, verilmesi gereken hesaplara ve yüzleşmeye de yorumlanır.

Rüyada Evinin Bahçesine Dikenli Tel Çekmek
Rüya sahibinin hanesinin içinden bir kişinin başına gelen bir olay nedeniyle yaşanacak sıkıntılardan sonra tüm aile hayatının baştan sona değişeceğine, sevdiklerini korumak için çok daha fazla fedakarlık etmeye ve onurunu, haysiyetini düşünerek hareket etmeyi bildirir. Aynı zamanda aşırı kıskançlık nedeniyle eşlerine baskı yapan ve mutluluklarını bozan kimseleri de simgeler.

Rüyada Dikenli Tel Kestiğini Görmek
Kişinin huzurunu bozan bir işin sonlanması anlamına gelir ve ortağı olanların bundan sonra tek başlarına hareket etmek isteyeceklerine, her türlü anlaşmanın bozulacağına, yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren rüya sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine haber verir. Dikenli tel kesen kişiler düşmanlarına karşı zafer elde edeceklerinden dolayı ruhani açıdan da rahata ererler.
 

Similar threads