Rüyada Dişlerin Düşmesi

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dişlerin düşmesi, genellikle rüya sahibinin yakınlarından alacağı kötü bir habere yorulur. Ön dişlerini düşmüş gören kişinin birincil derecede yakın akrabalarından birinin vefatı söz konusu olur. Azı dişi düşen kişinin teyze ya da dayısından veya onların çocuklarından bir hastalık, vefat haberi alacağı tabir edilir. Rüyada diş düşmesi genellikle hastalık ve vefata yorumlanır. Kişi kendi dişlerinin tümden düştüğünü görüyorsa eceli yaklaşır.

Rüyada Diş Çektirmek
Rüyada dişini çektiren kişi mevcut sıkıntılarından çok kısa sürede ve yakın çevresinin de yardımı ile kurtulur. Aynı zamanda borçların da bitmesi anlamına gelir. Rüyada ön dişleri çektirmek iş konusunda yeni atılımlar olacağına ve işten kaynaklanan sıkıntıların biteceğine, azı dişlerini çektirmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına yorulur.

Rüyada Çürük Diş Görmek
Rüyasında çürük diş gören kişinin işlerinde yavaşlama olur. Sağlığı ile ilgili bir sıkıntı yaşar ve kısmeti kapanır. Rüyasında üst dişlerini çürümüş gören kişinin eşi ile arasında tartışma olur ve ailede huzursuzluk başlar. Alt dişlerini çürümüş gören kişi maddi açıdan kayba uğrar ve elinden mal çıkar. Tüm dişlerini çürümüş gören kişi vefat haberi alır. Rüyada çürümüş dişi çektirmek ise bir sıkıntının sona ereceğinin habercisidir.

Rüyada Diş Sallanması Görmek
Rüyada sallanan diş görmek kişinin hanesinde uzun sürecek tartışmalı durumların yaşanacağına delalettir. Özellikle üst dişlerinin sallandığını gören kişi anne ve babası ile ilgili konularda sıkıntılı durumlar yaşar. Diş sallanması aile ve yakın akrabaların veya kişinin kendisinin sağlık sorunları yaşayacağının da habercisidir.

Rüyada Diş Dökülmesi
Rüyayı gören kişinin çok uzun bir ömre sahip olacağına yorulur. Rüya sahibi dişlerini avucuna dökülmüş olarak görüyorsa bu durumda sağlığının da tüm ömrü boyunca iyi olacağına tabir olunur. Bazı rüya tabircileri, kişinin dişlerinin dökülmesini yeni bir bebeğin aileye katılacağı şeklinde de yorumlarlar.
 

Similar threads