Rüyada Dişlerin Dökülmesi

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dişlerin dökülmesi hem iyidir hem de kötüdür. Rüya sahibinin uzun bir ömrü olacağı torunlarını hatta torunlarının çocuklarını bile göreceği anlamına gelir. Fakat bir diğer yandan da uzun yaşaması nedeniyle dünyanın daha çok acılarına tanık olacağı, zahmetini ve çilesini çekeceği şeklinde tabir edilir. Rüyada diş dökülmesi aynı zamanda kısa vadede yaşanacak sorunlara da rivayet edilir.

Rüyada Dişlerin Avuca Dökülmesi
Rüyada dişlerin avuca dökülmesi, rüya sahibinin zararını karşılaması ve borçlarından kurtulması için kendisine hayırlı kapıların açılacağı, işlerinin bu doğrultuda ilerleyeceği, kurtuluşa ermek ve ferahlamak için ettiği duaların kabul olacağı anlamına gelir ve hayır olarak değerlendirilir.

Rüyada Dişlerin Düşmesi
Rüyada dişlerin düşmesi, çok sevilen ve değer verilen bir arkadaşa ya da akrabadan üzüntü verici bir haber alınacağına ve yardım etmeye çalışılacağına yorumlanır.

Rüyada Dişlerin Kırılması
Rüyada dişlerin kırılması, rüyayı gören kişinin, baba tarafından bir akrabası ile ilgili sıkıntılı ve kötü haberler alacağına, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına ve endişeli ve üzüntülü günler yaşayacağına tabir eder.

Rüyada Dişlerin Dökülmesi ve Kırılması
Hem iyiye hem kötüye yorumlanır. Rüya sahibinin uzun bir süre boyunca herhangi sağlık sorunu çekmeden yaşayacağına, huzurlu bir yaşama sahip olacağına ancak baba tarafından birçok akrabasını yitireceğine delalet eder.

Rüyada Üst Dişlerin Döküldüğünü Görmek
Rüyada üst dişlerinin döküldüğünü görmek, zenginlik anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin ticaretinin hızlanacağına, işlerinin açılacağına, kısmetinin ve şansının çoğalacağına bu sayede maddi imkânlarının en üst seviyeye ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Alt Dişlerin Dökülmesi
Rüyada alt dişlerin dökülmesi, şerli bazı olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin başında bazı uğursuzlukların dolaşacağına, kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına, canının sıkılacağına ve melanetli olayların peşin sıra yaşayacağına tabir edilir.Rüyada Hastalıktan Dolayı Dişlerin Dökülmesi
Çileli bir hayat geçiren rüya sahibinin kendisini üzen her şeyden tek tek kurtulmaya başlayacağını, orta yaş itibariyle hayatının düzene gireceğini, huzurlu bir psikolojiye sahip olacağını ve refah içinde olacağını müjdeler. Diş dökülmesi farklı şekillerde yorumlandığı gibi, hem sıkıntı, hem de rahatlama olarak karşımıza çıkar. Hasta kimselerin bu rüyayı görmeleri ise uzun bir ömürleri olacağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına delalettir.

Rüyada Dişlerin Teker Teker Dökülmesi
Genç kimseler için pek de hayırlı değildir. Pek çok hata yapılacağını ancak bu durumlara pozitif yönden yaklaşmak gerektiğini, kişinin yanlışlarından öğrenecekleri doğrular sayesinde yaşamını çok daha iyi planlayacağını işaret eder. Kötülük içinde hayır olduğunu hatırlatan rüya, kişinin karşısına çıkacak her fırsata balıklama dalmadan önce düşünmesi gerektiğini de öğütler. Problemlerin çözümünde zamanın etkili olacağını, sabırla hareket eden kişinin eninde sonunda mutluluğu yakalayacağını da müjdeler.

Rüyada Tüm Dişlerin Aynı Anda Dökülmesi
Büyük bir borca girmek anlamına gelen rüya, aynı zamanda maddi kayıpların kişiyi zor durumda bırakacağını da işaret eder. Girilen bir projede sonucun aleyhte olmasına, mahkemelik olanların uzun sürecek bu durumdan psikolojik olarak yıpranacaklarına, güvenilen, destek beklenen kimselerden yardım görülmeyeceği için her işin tek başına halledileceğine
 

Similar threads