Rüyada Dişleri Dökülmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dişleri dökülmek, çok uzun bir ömre haber verir. Rüya sahibinin çevresindeki herkesten uzun ve sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eden rüya, aynı zamanda alınacak güzel haberlerin de müjdecisidir. Tüm dişlerinin döküldüğünü gören kimsenin şansı açık olur ve hayatındaki tüm sorunlardan kurtulur. Borcu olan kimseler için de yüklü miktarda paraya kavuşmak anlamına gelir. Rüyada bazı dişlerin döküldüğünü gören kişiler ise, sıkıntılarından kısa bir süreliğine kurtulur. Tüm üst dişlerinin döküldüğünü gören kimsenin akrabalarındaki hasta kişiler iyileşir, alt dişlerin tamamının döküldüğünü gören kimsenin ise evinde dirlik, düzen ve bereket olur. Bazı yorumlara göre ise, hane halkının kalabalıklaşacağına ve yeni doğacak bebeklerin işaretçisidir.

Rüyada Dişlerin Sallandığını Görmek
Genellikle aile üyeleri ile yaşanacak tatsız ve tartışmalı ortamlara işaret eder. Hane içinde yaşanacak büyük kavgalara ve bazen de ayrılıklara işaret eder. Rüyasında tüm dişlerinin sallandığını gören kişi evini terk eder veya akrabaları ve ailesi tarafından dışlanır. Borç batağına saplanmanın ve günahkar bir hayat yaşamanın da delaletidir. Rüyada diş sallandığını görmek kişinin ölümcül bir hastalığın pençesine düşeceğine de yorumlanır. Tek bir dişinin kaldığını ve onun da sallandığını gören kimse için vefatın yaklaştığı söylenmektedir.

Rüyada Dişlerin Tamamının Çekilmesi
Tüm dişlerinin çekildiğini gören kimse hayatında büyük değişiklikler yapar. Sorunları çözülür, borçlarından kurtulur, geçimsiz bir eşe sahipse ayrılır ve yeni bir hayat kurar. Bazı durumlarda yapılacak şehri ve iş değişikliklerine de işaret eder.
 

Similar threads