Rüyada Dişleri Altın Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Altın dişler
Rüyasında altın dişe sahip olduğunu gören kişinin evinde yangın çıkacağına dair rivayetler bulunmaktadır. Bir diğer rivayete göre ise bu rüyayı gören sarılık olur.

Bir kısım rüya tabircileri ise rüyada altın diş görmenin hayırlı olduğunu belirtmişlerdir. Bu yorumculara göre rüyayı gören kimse girdiği işten çok fazla kazanç sağlar ve feraha erer.

Gümüş dişler
Rüyasında gümüş dişi olduğunu gören kimsenin maddi durumuyla ilgili dedikodular yapılır. Bu dedikodular size zarar verebilir. Bu nedenle maddi durumunuzla ilgili herkese bilgi vermemeli, sadece yakınlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmalısınız.

Diş kamaşması
Rüyasında dişlerinin kamaştığını gören kimsenin zor gününde yanında olacağını düşündüğü kişiler onu hayal kırıklığına uğratır.

Çürük diş
Rüyanızda dişlerinizin çürümesi, hanedeki bereketin azalacağına işaret eder. Eğer dişleriniz çürümekle birlikte aynı zamanda sallanmaya başlamışsa bu durumda gelir azlığının yanında ayrıca elinizdeki paraları da yok yere harcayacağınıza delalet etmektedir.

Rüyanızda dişi çürüyen kişi başkalarıysa, bu işinize yaramayacak bir konuşma yapacağınıza işaret eder. Karşınızdaki kişi densiz bir kimse olabileceği gibi size yardım etmek istemeyen bir kimse de olabilir.

Aralıklı diş
Dişlerinizin aralıklı olduğunu görmeniz, hane içindeki fikir ayrılıklarından dolayı huzursuzluğa ve gelirin azalmasına yorulur.

Diş lekelenmesi
Rüyanızda dişlerinizin lekelendiğini görmeniz, sıkıntılı günler geçireceğinize delalet etmektedir.

Misvak
Rüyada dişleri misvaklamak, ödemelerinizi yapacağınıza ve peygamberimizin yaşam tarzına uygun şekilde hayatınızı yaşayacağınıza delalet eder.

Güzel görünen dişler
Güzel dişlere sahip olduğunuzu görmeniz akrabalarınız tarafından takdir edileceğinize delalet eder. Bir diğer rüya tabirine göre ise rüyada güzel dişlere sahip olmak, gireceğiniz işler dolayısıyla büyük gelirler elde edeceğinize işaret eder. Ayrıca şanslı bir dönemdesiniz demektir. Hiç beklemediğiniz ve aklınıza gelmeyen yerlerden elinize büyük paralar geçebilir.

Çağdaş Ulema ise bu konuda farklı bir yorumda bulunmuştur. Eğer gördüğünüz güzel dişler başkalarına ait ise, bu rüya, etrafınızdaki ve yakın çevrenizdeki kişilerin zengin olacağına delalet eder.

Çirkin görünen dişler
Çirkin dişlere sahip olduğunuzu görmeniz akrabalarınız tarafından alaya alınacağınıza delalet eder.
 

Similar threads