Rüyada Dişinin Kırılması

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dişinin kırılması, ölecek bir aile büyüğü demektir. Rüyada dişinin sallanıp sonunda kırıldığını gören kişi anne veya baba tarafından birisini kaybeder. Kırılan diş eğer ön taraftaysa yakın akrabaya, arkadaysa uzak akrabaya delalet etmektedir. Rüyada kırılan diş günahın insandan gitmesi, günahı terk etme, yaptığı hatalardan pişmanlık duyma, tövbe etme anlamındadır.

Rüyada Diş Çıktığını Görmek
Bu rüya hastalığa işaret edebilir. Yine bazı yorumculara göre bu ölümün yaklaşmasıdır. Diş evlada da işaret olabileceğinden yeni bir diş çıkması doğacak bebek olarak da yorumlanır. Bu rüya alınacak kötü bir havadis, beklenmedik bir yolculuk, evladın çok olması anlamlarına gelebilir; yine rüyada yeni bir dişin çıktığını gören kimse müjdeli bir habere ulaşır. Dişin büyük veya küçük olması alınacak müjdenin de küçük veya büyük olmasıdır. Rüyada ön dişler uzar ve büyüse yakın akrabalarınız tarafından size ulaşacak hayır ve onlar tarafından size verilecek güzel haberlerdir. Arkada çıkan dişler büyürse bu da tanımadığınız bir adamdan göreceğiniz iyilik ve size ulaşacak menfaattir.

Rüyada Dişin Altından Olması
Rüyada altından dişlere sahip olmak, sağlığın düzelmesine, hastalıklardan şifaya, beklenmedik yerden gelecek para ve maldır. Bazen bu rüya ulaşacak ufak sıkıntılardır. Altından olan dişler para kaybetmeye de yorulabilir.

Rüyada Dişin Bakır ya da Demirden Olduğunu Görmek
Bu rüya oldukça hayırlıdır. Erişilecek büyük hayırlar, artan bereket, bolluk, erişilecek makamlar, devamlı mutlu olma ve sevindirici haber alma olarak yorumlanır. Bakır veya demir diş, rüya sahibinin dirayetli ve sözü geçen biri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi idareciyse, iyi ve güvenilir bir idareci olduğu ve emrindekilere adil davrandığı anlamına gelir. Rüyada azı düşünün güzelliği ve büyüklüğü ülkenin refahına devlet büyüklerinin işlerinin ehli olmasına yorulur
 

Similar threads