Rüyada Dişin Düştüğünü Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dişin düştüğünü görmek akrabaya yorulur. Görülen diş rüyaları daima akraba ile anlaşılır. Dişin durumu, biçimi ve dişte meydana gelenler hep akrabalarla ilgilidir. Rüyada alt çene anne tarafından gelen akrabalara, üst çene ise baba tarafından gelen akrabalardı. Rüyada hangi çenede bulunan diş düşerse o akrabalardan birisi vefat eder veya şiddetli bir hastalığa tutularak ölüm tehlikesi geçirir. Rüyada düşen diş bazen akraba ile ilişkileri kesmeye, akrabalarından ayrılmaya, gurbete gitmeye de delalet etmektedir.

Rüyada Çürümüş Diş Görmek
Rüyada dişini çürümüş gören kişi, ailesinden ayrılır. Akrabalık bağlarını koparır ve bu rüya küslüğe işarettir. Bazı yorumculara göre çürüyen diş görmek hastalığa da işaret olabilmektedir.

Rüyada Dişinin Büyüdüğünü Görmek
Rüyada dişinin büyüyüp ağzını kapladığını gören kimse güçlü ve kuvvetli bir akrabadan destek alır. Onun himayesine girer böylece rüya sahibi de kudretli ve şanı yüce birisi olur. Bu rüya iş hayatında meydana gelecek olumlu gelişmelerdir. Yine bazı yorumculara göre büyüyen diş akrabalar arasından çıkacak ve nam salacak kuvvetli bir kişiye işarettir. Ağızda dişin büyümesi kuvvetli bir akrabanın diğerlerini gözetip kollamasıdır.

Rüyada Kendi Dişini Çekmek
Bu rüya, kişinin duyacağı kötü sözdür veya elde edilecek kazançlarda meydana gelen zarara, kişinin işlerinin bozulmasına, elden çıkacak paraya işarettir.

Rüyada Dişlerin Aralıklı Olduğunu Görmek
Aralıklı dişler, aile ve ya akrabalarda oluşacak küslükler, komalar ve ayrılmalardır. Akrabalar arasında fesat çıkar ve münakaşa edilir. Bu rüyayı gören kişi ailesinden veya tanıdıklarından ayrılır. Akrabalarla ilişiği kesmeye de işaret eder.

Rüyada Dişlerin Siyah Olduğunu Görmek
Rüyasında dişlerinin siyah olduğunu gören kişi kısa süreli bir üzüntü yaşar ve kendisine keder isabet eder.

Rüyada Dişi Elimde Kalmak
Böyle bir rüya kişinin kendi eliyle işlerini bozacağına işarettir. Yine bu rüya israfa, paranın kötü harcanmasına da delalet eder.
 

Similar threads