Rüyada Diş Macunu Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada diş macunu görmek, iş hayatında herşey yolunda giderken rüyayı gören kişinin, karşısına bir anda bir sorun çıkacağına, bu sorun yüzünden işlerde büyük bir aksama yaşanacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına ve maddi olarak büyük sorunların yaklaştığına alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatında gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda çok büyük kazançlar elde edileceğine ve çok büyük başarılar kazanılacağına delalet eder.

Rüyada Diş Macunu Almak
Rüya sahibinin, içinde bulunduğu sıkıntılı bir durumdan kurtulmak için uzun zamandan beri beklediği parasal yardımın uzaktaki bir akrabasının ölümü ile eline geçecek yüklü miktarda para olacağına işaret eder.

Rüyada Diş Macunu Sıkmak
Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük başarılara imza atmaya başladığına, çok büyük kazançlar elde ettiğine, bu durumu kıskanan insanların rüya sahibinin başarısı ile ilgili olarak çeşitli dedikodular çıkarttığına, bu dedikodular yüzünden rüya sahibinin çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve çok sıkıntılar çekeceğine rivayet eder.

Rüyada Diş Macunu ve Diş Fırçası Görmek
İş hayatında yaşanan bütün sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine ve çok mutlu bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada Diş Macunu Aramak
Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi işlere imza atacağına, yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine ve iş hayatındaki kişilere daha temkinli davranması gerektiğine ancak bu sayede sorunların biteceğine yorulur.

Rüyada Diş Macunu Yemek
Uzun bir zamandan beri aynı işte çalışan rüya sahibinin, artık yeni bir işe girmek ve kendisini farklı bir yolda geliştirmek istediğine ve bu sayede daha aktif olacağına işaret eder.
 

Similar threads