Rüyada Diş Fırçalamak

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada diş fırçalamak, hayatında ve işinde titizlenen, yaptığı her işin kusursuz olmasını isteyen, hataya hoş görü göstermeyen, mükemmeliyetçi, düzenli, toplu ve temiz kişilere işaret eder. Rüya sahibi yaptığı işin en iyisi olmasını ister ki, başarıları ve işindeki yüksek performansı sayesinde herkesin güvendiği ve tercih ettiği biri olsun.Bu kişi kazandığı paranın hakkını da son kuruşuna kadar vermek ister.

Rüyada diş temizlemek bazen de bir şeyi ört bas etmeye çalışmak olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini huzursuz eden, duyulduğu zaman başının ağrımasına neden olacak olan bir şeyden kurtulmak için bir hayli zorlanacağı ve ter dökmesi gerekeceği şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Diş Görmek
Çok hayırlıdır. Rüyasında diş gören kişinin hayatı çok güzel olacak demektir. Rüya sahibi, hiçbir sağlık sorunu olmadan, gönlünce bir yaşam geçirecek ve ilerleyen yaşına rağmen genç ve güzel kalacaktır.

Rüyada Beyaz Diş Görmek
Rüyada beyaz diş görmek büyükçe bir mal varlığı ve kazanç olarak tabir edilir. Rüya sahibine piyangodan para çıkacağı şeklinde yorum yapılır. Bazı rüya tabirleri beyaz dişi şans ve kısmet olarak tabir eder.

Rüyada Diş Dökülmesi
Rüyada dişlerinin döküldüğünü gören kişinin hayatı karışacak, düzeni bozulacaktır. Rüya sahibi büyük bir borcun altına girebilir ya da maddi bir zarar görüp büyük bir sıkıntı içine düşebilir.

Rüyada Altın Diş Görmek
İlim okumuş, âlim kişiye işaret eder. Rüyada altın diş gören kişi bu alim kişiden feyz alıp, çevresindekiler tarafından büyük saygınlık ve büyük ilgi görecektir.
 

Similar threads