Rüyada Diş Dökülmesi

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada diş dökülmesi, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve gelecek planlamasında karşısına çıkan ya da çıkabilecek sorunlarda doğru karar verme ya da ortaya çıkabilecek problemleri çözme gibi konularda kendini, bilgisini ve yeteneğini yetersiz gördüğüne tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok sağlıklı ve çok dinç olduğu için çok uzun süre yaşayacağına delalet edilir.

Rüyada Diş Dökülmesi ve Kırılması
Rüyada diş dökülmesi ve kırılması, rüya sahibinin, iş hayatında çok sıkıntı çekilebilecek durumları çok kısa sürede ortadan kaldırabileceğine alamet edilir.

Rüyada Diş Düşmesi
Rüyada diş düşmesi, eş, dost ya da akrabalar arasından birinin hastalığı ya da işleri hakkında kötü ve sıkıntılı haberler alınacağına işaret edilir. Ayrıca, beden sağlığı konusunda yaşanacak sorunlara ve uzun süreli bir rahatsızlık yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Sallanan Diş Görmek
Rüyada sallanan diş görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve geri döndürülemez zararlar ile karşılaşacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada Diş Kırılması
Rüyada diş kırılması, rüya sahibinin, çok sevdiği akrabalarından birinin kötü bir duruma düşeceğine delalet edilir.

Rüyada Diş Dökülmesi ve Yeniden Çıkması
Rüyada diş dökülmesi ve yeniden çıkması, sosyal hayatta ve iş hayatında ortaya çıkan sorunların çok büyük çaba göstererek ve azim ile çalışarak aşılabileceğine yorumlanır.

Rüyada Diş Oynaması
Rüyada diş oynaması, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır vücudunda yaşanan değişimlerin yakın bir zamanda bir hastalık belirtisi olduğunun ortaya çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Diş Kamaşması
Rüyada diş kamaşması, rüya sahibinin, çeşitli sorunlardan ötürü hanesi içinde ortaya çıkacak sorunlara ve sıkıntılara alamet edilir.

Rüyada Diş Fırçalayan Birini Görmek
Rüyada diş fırçalayan birini görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı sıkıntılar yüzünden zor zamanlar geçirdiğine ve bulunduğu mevkiyi korumak için adeta kendisini kaybettiğine delalet edilir.
 

Similar threads