Rüyada Diş Çekmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada diş çekmek, bir sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Bunun dışında; maddi kayıp ve sağlık sorunlarına da delalettir. Stres yaşamanıza neden olan problemin sona erecek olması da kısa zaman sonra gerçekleşecektir. Bu durum, ferahlamanız ve huzur bulmanıza da yarayacaktır. Maddi açıdan yaşanacak olan kayıpla ilgili olarak, büyük bir tutar olmasa da sizi etkileyeceğini söylemek gerekir. Bunların yanında diğer yorumlardan birisi de sağlık sorunlarının ortaya çıkacak olmasıdır. Bu sağlık sorunu büyük olmayacaktır. Ancak sıradan bir grip gibi de düşünülmemesi gerekir. Bu sağlık sorununun altında, bir kaza durumu, bir küçük yaralanma söz konusudur.

Rüyada Kendi Dişini Çekmek
Bu rüya ile simgelenen; aşırı tepki vermek, tartışma yaşamak, yanlış anlaşılmaktır. Rüyanızda kendi dişinizi çektiğinizi gördüyseniz, bu yorumlardaki özne, sizsinizdir. Gereksiz yere yaşanan tartışmalar ve kalp kırmalardan uzak durmanız doğru karar olacaktır. Yakın arkadaşlarınız ve çevrenizde yaşayacak olduğunuz bu durumlar, sorunları meydana getirebilir.

Rüyada Diş Çekmek ve Kanaması
Diş kanaması, sizi üzecek olan bir ayrılığı işaret eder. Bu ayrılık, çok sevdiğiniz kişilerle yaşanacaktır. Bunun dışındaki yorumlar, kötü bir haber almak ve kazanç kaybıdır. Bu dönemlerin mümkün olduğunca sabırlı geçirilmesi gerekmektedir. Zira, çok daha sağduyulu kararlar alınması, daha az zarar verici olacaktır.

Rüyada Çürük Diş Çekmek
Alınacak yeni kararlar, maddi ferahlama, yeni yerler görme şeklinde kendisini göstermektedir. Hayatınızda kısa süre sonra önemli değişiklikler olacağını işaret eden bu rüya, iyiye yorulmaktadır. Sorunlu ve huzursuz günler geride kalacaktır.

Rüyada Diş Çektirmek
Bir başkası tarafından dişiniz çekiliyorsa, önemli bir konu hakkında destek alacak ve başarı kazanacaksınızdır. Bu başarının, özellikle son zamanlarda oldukça fazla istediğiniz bir konu ile ilgili olduğunu da söyleyelim.
 

Similar threads