Rüyada Diş Çıkması

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada diş çıkması sorun ve sıkıntı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin tatsız ve kötü olaylar yaşayacağı bu nedenle zor günler geçireceği, hayatının sekteye uğrayacağı, işlerinin bozulacağı ve ters yüz olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisiyle ilgili bazı problemlerin baş göstereceğine bunun da tüm hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine, kendisini mutsuz edeceğine delalet eder.

Rüyada Diş Dökülmesi
Rüyada diş dökülmesi, rüyayı gören kişinin, sağlıklı bir insan olmasından, stres ve üzüntüden uzak durmasından, çok anlayışlı, hoşgörülü ve her şeye kızmayan yapısı sayesinde çok uzun süre yaşayacağına ve herhangi bir hastalık, sıkıntı ve dert görmeyeceğine işaret edilir.

Rüyada Diş Düşmesi
Rüyada diş düşmesi, sıkıntılardan ve borçlardan kurtulmaya, uzun ömre ve sahip olunan sağlığa yorumlanır.

Rüyada Diş Çektirmek
Rüyada diş çektirmek, rüya sahibinin, çok yakında sıkıntılı ve zorlu olaylar ile ve günler ile karşılaşacağına, sorunların epey büyük sorumluluklar getireceğine ve Allah’tan yardım istemesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Diş Çıkması ve Kanaması
Rüyada diş çıkması ve kanaması, yaşanan kötü olayların ve durumların kısa süre sonra ortadan kalkacağına ve üzüntü dolu günlerin geride kalacağına yorulur.

Rüyada Damaktan Diş Çıkması
Rüyada damaktan diş çıkması da benzer şekilde tabir edilir ve diş çıkması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin başına gelecek musibetlere, şanssızlıklara, uğursuzluklara ve melanetlere rivayet edilir. Sıkıntı yaşamaya, zorluk içinde kalmaya, borçlanmaya, sorunların ağırlığının altında kalıp ezilmeye işaret eder.

Rüyada Diş Çıkarmak
Rüyada diş çıkarmak, rüyayı gören kişinin elindekini ve avucundakini kaybedeceği, maddi olarak zayıflamasına neden olacak olaylar yaşayacağı, neşesinin, huzurunun ve rahatlığının kalmayacağı anlamına gelir. Rüyada diş çıkarmak, iyi günlerin biteceğine ve uğursuz sayılacak günlerin geleceğine alamet eder.
 

Similar threads