Rüyada Diş Çıkarmak

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada diş çıkarmak, uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatında bir takım olumsuz olayların meydana geleceğine, kişinin yasa düşeceğine, gözyaşına boğulacağına, üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin tüm manevi dünyasını alt üst edecek kadar kötü olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin uzun süre etkisini üzerinden atamayacağı günlerin geleceği ile yorulur.

Rüyada Diş Çıkması
Rüyayı gören kişinin canının sıkılmasına ve ağız tadının kaçmasına tabir edilir ve hayır olarak değerlendirilmez. Hem iş hayatında hem de özel hayatta yaşanacak olan tatsız ve moral bozan konuların varlığı üzerinden tabir edilir.

Rüyada Bebeğin Diş Çıkardığını Görmek
Eğer bebek hiç zamanı değilse ve diş çıkarıyorsa bu iyi şekillerde yorumlanmaz. Hastalık, üzüntü, dert ve keder olarak açıklanır. Rüyayı gören kişinin zorluğa ve zahmete düşeceğine, başının ağrıyacağına, huzurunun kaçacağına delalet eder.

Rüyada Diş Çekmek
Değişim ve yenilik olarak kabul edilir. Rüya sahibinin geleceği ile ilgili yeni adımlar atacağına, hayırlı kararlar alacağına, bu durumunda kendisine şans ve uğur getireceğine rivayet edilir.

Rüyada Diş Dökülmesi
Rüya sahibi için sağlıklı, uzun ve mutlu bir hayat yaşamaya alamet eder. Kişi, doyasıya, ağız tadı içinde, geçim sıkıntısı, borç, hastalık ve önemli sorunlar olmadan dilediğince bir ömür geçirecek demektir. Bolluğa, berekete ve zenginliğe yorulurken rüyayı gören kişinin yaşadığı sürece sevdikleriyle hep beraber olacağına işaret eder.

Rüyada Diş Çektirmek
Rüyayı gören kişinin, çok değer verdiği ve saygı gösterdiği bir kişinin vefat haberini alacağına alamet eder. Bu vefat üzerine uzunca bir süre sıkıntı içinde kalmaya, yas tutmaya ve çok büyük ve derin bir üzüntü yaşamaya rivayet eder.
 

Similar threads