Rüyada Devlet Başkanını Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada devlet başkanını görmek, rüya sahibinin çok önemli devlet makamlarında görev alacağına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına ve her işinde önemli kişilerden destek alacağına işaret eder. Arsa veya tapu işlemlerinde de sevinç verici haberler geleceği anlamındadır. Rüyada devlet başkanı görmek kişinin iş yaşantısında büyük bir atılım yapacağı, kendi işini yapıyorsa da işlerini büyüteceği ve çok uluslu anlaşmalara imza atacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada Devlet Başkanına Soru Sormak
Kişinin geçmişten gelen ve çözülmeyen önemli bir sıkıntısının kısa süre içinde kökten çözüleceğine ve hayırlı haberler alacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatına girecek ün sahibi ve lider özelliğine sahip önemli kimselerin olacağına da tabir edilir.

Rüyada Devlet Başkanını Misafir Etmek
Her türlü makam, tapu veya arsa gibi konularda önemli bir devlet yardımı alınacağına, işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine ve maddi açıdan bundan sonra refah içinde ve zengin bir hayat sürüleceğine tabir edilir. İşe girmek isteyenler için önemli mevkideki bir kimseden çok büyük yardımlar alınacağına da delalettir.

Rüyada Başbakan Görmek
Mevki kimseler için hayırlı ve mevki sahibi olacak çocuklara sahip olmaya işaret eden rüya, bekar kimseler için de toplum nazarında itibar sahibi, zengin ve onurlu bir eşle evleneceği anlamına gelir. Rüyada başbakan görmek hayırlara vesiledir ve kişinin devlet makamlarından büyük yardımlar almasına veya resmi makamlarda işleri varsa olumlu sonuçlanacağına işaret eder.
 

Similar threads