Rüyada Devlet Büyüğü Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada devlet büyüğü görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi ve başarılı projeler gerçekleştirmesi sayesinde üst bir mevkiye terfi edeceğine, çok büyük miktarda para kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine alamet edilir.

Rüyada Devlet Büyüğü ile Yemek Yemek
Rüyada devlet büyüğü ile yemek yemek, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında gerçekleştireceği şeyler sayesinde insanlar tarafından saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına ve insanlar üzerinde sözünün her zaman geçeceğine delalet edilir.

Rüyada Devlet Büyüğü ile Konuşmak
Rüyada devlet büyüğü ile konuşmak, rüyayı gören kişinin, uzun bir işsizlik dönemi sonunda başvuru yaptığı bir resmi kurumda bir işe başlayacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, büyük bir borcundan kurtulup genişliğe çıkacağına işaret edilir.

Rüyada Devlet Büyüğü ile Sohbet Etmek
Rüyada devlet büyüğü ile sohbet etmek, makamı yüksek, çevresi geniş sözü her yerde geçen ve emrettiği kanun sayılan güçlü bir kimseden destek görmeye ve onun sayesinde kalkınmaya alamet edilir.

Rüyada Devlet Büyüklerini Görmek
Rüyada devlet büyüklerini görmek, hayatta kazanılan başarılar ile insanlara hakim olmaya, gözüne kestirdiği şeyi yapmaya ve hiç kimseden en ufak bir korku duymadan insanların hakkını savunmaya tabir edilir.

Rüyada Devlet Büyüğü ile Eşini Görmek
Rüyada devlet büyüğü ile eşini görmek, iş hayatında yapılacak çalışmalar ya da ortaya konulacak projeler için eş, dost ve akrabalardan büyük yardımlar ve destekler alınacağına işaret edilir.

Rüyada Devlet Büyüğü ile Evlenmek
Rüyada devlet büyüğü ile evlenmek, rüya sahibinin, başarıları ile ün yapmış, zengin ve güçlü bir kişiden göreceği fayda sayesinde geçim derdinden kurtulacağına alamet edilir.
 

Similar threads