Rüyada Deve Yavrusu Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada deve yavrusu görmek, yıllardır hasretiyle yanıp tutuşulan ve sonunda sahip olunan bebeğe delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır beklediği bir işten olumlu haber gelmesine ve girişilecek işler, gerçekleştirilecek çalışmalar ve yapılacak olan ürünler sayesinde para ve mal kazanmaya işaret eder.

Rüyada Yanında Deve Yavrusu Olduğunu Görmek
Rüyada yanında deve yavrusu olduğunu görmek, çok istenen sevinçli bir habere, erkek evlat sahibi olmaya tabir olunur.

Rüyada Deve Yavrusuna Dokunmak
Rüyada deve yavrusuna dokunmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılacak kötü ve üzüntü verici durumlardan ötürü kederlenmesine ve yapılmak istenen işlerden elini eteğini çekmesine yorulur.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek
Rüyada kedi yavrusu görmek, verilmiş emeklere ve edilmiş iyiliklere vefasızlık ve nankörlük eden kişilerin varlığına delalet eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Tırmalaması Görmek
Rüyada kedi yavrusu tırmalaması görmek, rüya sahibinin, yıllardır düşmanlığı olan bir kişiyle karşılaşacağına, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir zaman pençesinden kurtulamayacağına işaret eder.

Rüyada Yavru Köpek Görmek
Rüyada yavru köpek görmek, gezmekten, eğlenmekten ve iyi vakit geçirmekten düşünüp taşınmaya ve karar vermeye ve gelecek için planlar yapmaya zaman bulamayan ve her türlü haramı helal gibi görüp keyif için kullanan bir kişinin varlığına delalet eder.

Rüyada Yavru Köpek Isırması
Rüyada yavru köpek ısırması görmek, yıllar önceki bir sebepten ötürü düşman olunmuş, rüyayı gören kişiyi sürekli takip eden ve tökezlediği bir anda tepesine çökecek olan kişiye yorumlanır. Aynı zamanda, uzun zamandır muzdarip olunan bir hastalığın tekrar başgöstermesine ve rüya sahibini uzun bir süre için yatağa mahkûm etmesine yorulur.
 

Similar threads