Rüyada Ders Çalışmak

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ders çalışmak, başarılı olmaya, büyük ve önemli işler icra etmeye, yüksek makamlara çıkmaya ve işinde en iyisi olmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin tahsil hayatından başlayarak, yaşamının sonuna kadar hem özel hem de meslek hayatında hedeflerine ve hayallerine ulaşacağına işaret eder. Maddi ve manevi anlamda güçlü olmaya ve rakiplere karşı zaferlerle dolu bir hayat yaşamaya yorulur.

Rüyada Ders Çalıştığını Görmek
Rüyayı gören kişinin diploma sahibi olacağına, kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine alamet eder. Hayırlara tabir edilir ve rüya sahibinin mücadele etmekten, çalışmaktan, inanmaktan ve hayal etmekten vazgeçmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Ders Yapmak
Okumaya, yenilenmeye, kültürlü ve âlim kişiyi olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin eğitime büyük ağırlık vereceğine, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, işinin ehli durumuna geleceğine ve sadece ticarette uzman olmakla yetinmeyeceğine, kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine rivayet edilir.

Rüyada Ders Vermek
Rüyayı gören kişi, sahip olduğu bilgi ve becerileri kendinden sonraki nesillere aktarmak için bu konuda etrafındakilere karşı çok cömert olacak, bildiklerini herkesle paylaşma büyüklüğünü ve olgunluğunu gösterecek demektir.

Rüyada Test Çözmek
Rüya sahibinin hayal ettiği şartlara ve yaşamdaki arzularına kavuşmasının ancak ve ancak çabalayarak mümkün olacağına, aksi takdirde sadece hayal etmekle yetinmek zorunda kalacağına işaret eder. Kişi, karşısına çıkan engelleri göğüslemediği takdirde hiç bir şey sahibi olamayacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Kitap Görmek
Kişinin kendine olan özgüveninin eksiksiz olacağına ve bu sayede her türlü zorluğun üstesinden gelerek, başarının sırrını yakalayacağına delalet eder. Rüya sahibinin herkesin önünde olacağına ve durdurulamaz bir yükselişe geçerek tüm istek ve amaçlarını gerçekleştireceğine alamet eder.
 

Similar threads