Rüyada Deri Mont Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada deri mont görmek, iktidar sahibi olunacak bir işle meşgul olunacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisine güç kazandıracak girişimlerde bulunarak, aynı zamanda toplumsal olarak da statüsünü sağlamlaştıracak işlere girişmesine, her şansı iyi değerlendirdiğine, hayatındaki rutini kırmak için sürekli yeni ortamlara girdiğine, farklı kişilerle arkadaşlık yaptığına işaret eder. Macera duygusu ile hareket edileceğine ve başarıya ulaşmakta kişisel merakın da etkisi olacağına alamettir. Köklü aile bağlarına sahip olunduğunu, yakın zamanda alınacak bazı kararlarda da ailenin kişiye sonsuz bir destek vereceğini bildirir.

Rüyada Deri Mont Giydiğini Görmek
İş anlamında bir anda artan sorumluluklar nedeni ile kişinin hayatının çok yoğun bir tempo kazanacağına, birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine işaret eder. Deri mont giymek statü atlamak, kariyer basamaklarını kolayca atlamak ve iz bırakan işlere imza atmak anlamına gelir. Bekar kişiler için yurt dışına yapılacak bir seyahatin veya yurt dışında eğitim almanın da habercisidir. Geleceğe yönelik büyük bir şans elde etmek ve kişinin bu şansı değerlendirerek istediği hayata kavuşacak olması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Eski Deri Mont Görmek
Rüya sahibinin geçmişte verdiği bir kararın aksine hareket edeceğine, aldığı kararın kendisine yarar sağlamadığı gibi itibar kaybettirdiğine ve bu nedenle eski hayatına geri dönmek istediğine alamettir. Eski deri mont, sağlığı bozulanların eski güçlerine kavuşmaları, bozulan işlerin yeniden toparlanması, dağılan aile üyelerinin yeniden bir araya gelmesi şeklinde de yorumlanır.
 

Similar threads