Rüyada Depremde Sallanmak

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada depremde sallanmak, hayra yorulmaz. Rüya sahibi aniden hayatında değişikliklerle karşılaşabilir. Bazı şeyler aniden değişecek, bu da rüya sahibi için sıkıntı yaratacaktır. İş hayatında ani düşüşler maddi sıkıntıları da beraberinde getirecektir. Rüyasında depremde sallandığını gören kimse, ikili ilişkilerinde ciddi sıkıntılar yaşayacaktır. İnsanlarla anlaşması zor olacaktır. Hayal kırıklıkları, tartışmalar rüya sahibi için zor günler geçireceğinin işaretçisidir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek
Rüyada deprem olduğunu görmek, göç etmeye işaret eder. Rüya sahibi bulunduğu yerden uzak bir yere gidecektir. Bulunduğu yere de geri dönmeyecektir. Rüyayı gören kişi hamile ise, çocuğunu düşürür veya çocuğu ile ilgili sorunlar yaşar. Aynı zamanda devletle ilgili sorunlar ülkenin kötüye gitmesine neden olacaktır.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek ve Kurtulmak
Rüyada deprem olduğunu ve bu depremden kurtulduğunu gören kimsenin şansının artacağı kabul edilir. Rüya sahibi hayatının akışını değiştirecek olaylar yaşar. Şansının yardımıyla kazanç sağlaması mümkündür. Bu rüya, rüya sahibi için ciddi bir uyarıdır. Hayatını yaşarken dikkat etmesi gereken şeyler olduğunu gösterir. Özellikle ailesi ile olan ilişkilerine dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek ve Dua Etmek
Rüyada deprem olduğunu ve dua ettiğini görmek, yapılan yanlışlardan dönüleceği anlamına gelir. Rüya sahibi, önceden yaptığı davranışlardan dolayı çevresindeki insanlara veya kendisine verdiği zararlardan dolayı pişmanlık duyacak. Buna neden olan ise, karşısına çıkan bazı olaylardır. Gerçeğin farkına varacak olan kişi Allah’tan af dileyecektir.

Rüyada Sarsıntı Olduğunu Görmek
Rüyada sarsıntı olduğunu görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında da küçük sarsıntılar yaşamasına delalet eder. Zamanla hayatında beklemediği olaylar yaşayacak olan kişi bunların etkisinden çabuk kurtulacaktır. Mutluluğuna engel olmayacak, normal yaşantıda olabilecek üzüntüler yaşanacaktır. Bu olaylar rüya sahibinin fazla etkilenmemesini sağlayacaktır.
 

Similar threads